Will Smith sparodiował swojego syna. Icon w jego wykonaniu to prawdziwy SZTOS!


08 lutego 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Will Smith żartuje sobie z synalka?

Ubrany w laczki i skarpety. Z wielkim złotym łańcuchem i grillem na zębach, który wypada mu niczym sztuczna szczęka. Do tego fura i komóra… Tak Will Smith wygląda w parodii teledysku swojego pierworodnego. Znany aktor wyśmiewa się z synalka, który śpiewa o sobie, że jest „żywą ikoną”? Nic z tych rzeczy… Will Smith z czystym sumieniem może pić poranną kawę z napisem „world’s best dad”.

Will Smith w tym roku skończy 50 lat, ale w duchu nadal jest zwariowanym dzieciakiem. ;) No i ma powody do dumy, bo jego syn świetnie sobie radzi w świecie sztuki i szołbizu. Poza tym, że jego kawałek zebrał już 100 milionów streamów, które były pretekstem do nagrania parodii Icon, Jaden Smith gra w filmach, jest modelem i robi niezłą muzę.

A dla jasności przypominamy oryginał teledysku Icon.

Will Smith żartuje sobie z synalka? Ubrany w laczki i skarpety. Z wielkim złotym łańcuchem i grillem na zębach, który wypada mu niczym sztuczna szczęka. Do tego fura i komóra… Tak Will Smith wygląda w parodii teledysku swojego pierworodnego. Znany aktor wyśmiewa się z synalka, który śpiewa o sobie, że jest „żywą ikoną”? Nic z […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: