Nowe koncerty My Name Is New – sprawdźcie kto, gdzie i kiedy wystąpi


06 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

My Name Is New po dwóch udanych festiwalach zapowiada kolejne koncerty, na których zaprezentują się zrzeszani przez projekt artyści. Zobaczcie kogo jeszcze będziecie mieli okazję zobaczyć w te wakacje!

My Name Is New to projekt zrzeszający początkujących artystów, który naprawdę dobrze działa na rynku. W te wakacje ruszyły specjalne festiwale, w ramach których młodzi muzycy mogli się zaprezentować przed nową publicznością. Koncertom towarzyszyły również warsztaty, spotkania i panele dyskusyjne.

Finał festiwalu My Name Is New

Zwieńczeniem 13 koncertów, które odbyły się w ramach festiwalu będzie jego finał, który odbędzie się 8 sierpnia w siedzibie Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Podczas tego wydarzenia na scenie zobaczycie czterech reprezentantów My Name Is New oraz wytwórni Kayax: Kwiatki, Funkasanki, Swiernalis oraz Agnes B. Oprócz koncertów, zostanie tego wieczoru wręczona specjalna nagroda dla najlepiej współpracującego zespołu.

my name is new festiwal

My Name Is New x Plażówka Saska

To jednak nie wszystko! My Name Is New ogłasza kolejne koncerty. Tym razem w przestrzeni Plażówka Saska odbędzie się mini, dwudniowy festiwal. Pierwszego dnia, w poniedziałek, 12 sierpnia zaprezentują się grupy elektroniczne: Bloo Crane, Dünayev Søppel oraz RAT KRU.

my name is new plażówka saska

Drugi dzień, 13 sierpnia to z kolei rockowe brzmienia. Na scenie Plażówki Saskiej wystąpią Izzy and the Black Trees, The Bullseyes oraz Jagoda Kret! Wszystkie wydarzenia sygnowane projektem My Name Is New są oczywiście bezpłatne. Zapraszamy do odkrywania nowych dźwięków!

my name is new plażówka saska

My Name Is New po dwóch udanych festiwalach zapowiada kolejne koncerty, na których zaprezentują się zrzeszani przez projekt artyści. Zobaczcie kogo jeszcze będziecie mieli okazję zobaczyć w te wakacje! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →