Hulu

How I Met Your Father” jednak nie rebootem, a spin-offem


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą How I Met Your Father, pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących serialu. Sprawdź.

Nie spin-off, a reboot

Początkowo wydawało się, że nowa produkcja będzie rebootem kultowego serialu How I Met Your Mother, który zaskarbił sobie sympatię milionów widzów na całym świecie i doczekał się aż 9 sezonów. Teraz jednak jeden z twórców serialu Isaac Aptaker poinformował, że ich produkcję będzie można traktować jako samodzielny sequel serialu tworzonego w latach 2005-2014. Hilary Duff, wcielająca się w Sophie, żeńską wersję Teda Mosby’ego, opowiadając o powiązaniu nowej produkcji z oryginałem, stwierdziła:

Myślę, że to ważne, by pamiętać, że jesteśmy swoim własnym programem. Jak poznałem waszą matkę było niesamowite, ale próbujemy stworzyć coś oryginalnego, równocześnie podkradając kilka rzeczy, które w tamtej serii działały naprawdę dobrze.

How I Met Your Father | Trailer

Premiera zbliża się wielkimi krokami

Akcja How I Met Your Father ma przenieść nas do niedalekiej przyszłości, w której Sophie opowiada swojemu synowi o tym jak poznała jego ojca. W przytaczanych przez nią wspomnieniach wracamy do 2021 roku, gdzie grana przez Hilary Duff postać wraz z grupą przyjaciół (w tych rolach m.in. Chris Lowell i Tom Ainsley) szukają miłości, spełnienia i celu w życiu. Premiera pierwszego odcinka już 18 stycznia 2022 roku na platformie Hulu.

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą How I Met Your Father, pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących serialu. Sprawdź. Nie spin-off, a reboot Początkowo wydawało się, że nowa produkcja będzie rebootem kultowego serialu How I Met Your Mother, który zaskarbił sobie sympatię milionów widzów na całym świecie i doczekał się aż 9 sezonów. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →