nothing, nowhere – amerykański raper ponownie w Polsce


09 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

nothing, nowhere to amerykański raper, autor tekstów i producent. 12 czerwca zagra koncert w warszawskiej Proximie. Sprawdźcie szczegóły.

Pod pseudonimem nothing, nowhere kryje się Joe Mulherin – 25-letni twórca z Foxborough w stanie Massachusetts. Ciężko podporządkować jego twórczość pod jeden gatunek. Tworzone przez niego utwory to połączenie emo i trapu z gitarowymi riffami.

Introwertyczny chłopak, w muzyce znalazł sposób na komunikowanie się ze światem. I wychodzi mu to bardzo dobrze. Artysta zaczął udostępniać swoje utwory na SoundCloudzie w 2015 roku. W krótkim czasie osiągnął ponad milion odtworzeń.

nothing,nowhere. znajdziecie tworzącego w samotności – gdzieś w zagraconej piwnicy w Vermont

Do tej pory ukazały się dwa albumy studyjne artysty. Ostatni z nich – Ruiner wyszedł w 2018 roku nakładem amerykańskiej wytwórni Fueled by Ramen.

Joe zmaga się z zaburzeniami lękowymi, przez co kilkukrotnie musiał odwoływać koncerty na dużych wydarzeniach. W 2018 roku raper zrezygnował z występu podczas festiwalu Reading & Leeds.

Po wyprzedanym koncercie w listopadzie, raper wraca do Polski. Już 12 czerwca wystąpi w warszawskiej Proximie. Bilety w cenie 79 PLN są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.