Nocny Kochanek już za chwilę zagra na Międzynarodowych Targach Poznańskich


05 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tęskniliście za zespołem Nocny Kochanek na żywo? Panowie już za chwilę zagrają koncert w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Mamy ostatnie bilety!

Nocny Kochanek, czyli heavy metal na śmiesznie

Nocny Kochanek to jeden z najpopularniejszych zespołów gitarowych w Polsce. W swoim brzmieniu łączy klasyczny heavy metal, inspirowany gigantami tego gatunku z ironicznymi, często kiczowatymi, choć zawsze – opartymi na autentycznych faktach, tekstami. Grupa wykorzystuje w swojej twórczości humor, dystans do świata, pastisz oraz gry językowe. Właśnie to jest ich siłą i dzięki temu zdobyli w Polsce ogromny fanbase i to nie tylko wśród fanów mocnego grania.

Nocny Kochanek – koncert w Poznaniu, bilety

Po dłuższej przerwie, spowodowanej zamrożeniem branży rozrywkowej w związku z pandemią koronawirusa, grupa nieśmiało, ale wróciła na koncertowy szlak. Już za chwilę Nocny Kochanek powróci również do Poznania. W ramach koncertu na Placu św. Marka przy Międzynarodowych Targach Poznańskich, fani grupy usłyszą między innymi przeboje z jej najnowszego albumu, wydanego w 2019 roku – Randka w Ciemność. Z pewnością nie zabraknie również kawałków z poprzednich płyt. Przekonajcie się!

Nocny Kochanek zagra w Poznaniu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich już 6 sierpnia 2020 roku. Ostatnie bilety na ten koncert, w cenie 70 zł, znajdziecie na Biletomat.pl. Nie może Was zabraknąć!

Nocny Kochanek Nocny Targ Towarzyski

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

NOCNY KOCHANEK - POZNAŃ

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.