Nicolas Jaar wydał album, którego prawie nikt nie zauważył… Ale niedługo będzie na odsłuchu u wszystkich!


28 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bo jest po prostu chol****nie dobry!

To już jest ten poziom sławy, że żadne promocje, zapowiedzi, single, klipy, wywiady i okładki magazynów nie są potrzebne. Mało tego, nawet jeśli nagrasz płytę pod pseudonimem “tylko dla wtajemniczonych” i tak po tygodniu będzie szumiał o tym cały internet. :)

Kiedy wszyscy z niecierpliwością czekali na zapowiedziany, ambientowy album Nicolasa Jaara, ten sprytnie opublikował materiał-niespodziankę jako Against All Logic.

Bang! Krążek 2012-2017 wszedł sobie do świata muzyki po cichutku, ale już media huczą wszem i wobec, że nowa płyta Nicolasa Jaara pretenduje do tytułu “taneczny album 2018 roku.”

No to teraz mamy tylko nadzieję na rychłą wizytę Nicolasa Jaara (lub chociaż jego alter ago) w Polsce. Okazji do koncertowania w tym roku nie brakuje.

Bo jest po prostu chol****nie dobry! To już jest ten poziom sławy, że żadne promocje, zapowiedzi, single, klipy, wywiady i okładki magazynów nie są potrzebne. Mało tego, nawet jeśli nagrasz płytę pod pseudonimem “tylko dla wtajemniczonych” i tak po tygodniu będzie szumiał o tym cały internet. :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →