Nicolas Jaar uruchomił dziwne radio internetowe


31 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Strona, na której można posłuchać dziwnych hałasów i nieco muzyki, jest prawdopodobnie zapowiedzią nowego materiału Nicolasa Jaara.

Tajemnicze radio internetowe, znajdujące się pod adresem www.other-people.network, to mutacja labelu Other People, który został uruchomiony w 2013 roku. Na stronie dostępne jest wiele kanałów, których można posłuchać, wpisując liczbę od 0 do 333. Kanały jednak kryją się jedynie pod liczbami dzielącymi się przez 3 (działa też kanał 0).

Każdy z kanałów oprawiony jest unikalną grafiką i nazwą. Po kliknięciu w jeden z symboli na górze strony pojawia się lista wszystkich kanałów. Na niektórych z nich słychać szum i hałasy, na innych przemowy polityków, a na innych jeszcze inne rzeczy – na kanale 33 trafiliśmy na utwór… “I’d Have You Anytime” George’a Harrisona, a na kanale 315 na tykający metronom.

“Pozwolę wam odkryć, co to właściwie jest” – napisał w oświadczeniu Nicolas Jaar. Wygląda jednak na to, że nowa strona jest zapowiedzią nowego materiału Jaara. W ubiegłym tygodniu producent zamieścił w mediach społecznościowych grafikę, która może sugerować, że już wkrótce usłyszymy nowy materiał twórcy Space Is Only Noise.

Sprawdź także:
Junior Boys: Nowa EP-ka Kiss Me All Night i koncert w Polsce!

Strona, na której można posłuchać dziwnych hałasów i nieco muzyki, jest prawdopodobnie zapowiedzią nowego materiału Nicolasa Jaara. Tajemnicze radio internetowe, znajdujące się pod adresem www.other-people.network, to mutacja labelu Other People, który został uruchomiony w 2013 roku. Na stronie dostępne jest wiele kanałów, których można posłuchać, wpisując liczbę od 0 do 333. Kanały jednak kryją się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →