Netflix pokazał, jak Henry Cavill będzie wyglądał jako Geralt w serialu „Wiedźmin”!


31 października 2018

Podziel się newsem:

Mamy pierwsze video z planu serialu!

Już wiemy, jak będzie wyglądał Henry Cavill  w roli Geralta w serialu „Wiedźmin”. Netflix opublikował właśnie pierwsze video z planu produkcji.

W sieci oczywiście od razu pojawiły się komentarze w temacie wyboru aktora grającego Geralta oraz jego image’u. Okazuje się, że według większości polskich fanów „Wiedźmina” Henry Cavill  jako Geralt wygląda zdecydowanie… za ładnie! ;)

Serial wyprodukowany przez Netflixa będzie miał swoją premierę w 2019 roku. Poza Henrym Canvillem w obsadzie „Wiedźmina” znaleźli się m.in. Eamon Farren, Joey Batey, Lars Mikkelsen, Royce Pierreson, Anna Shaffer i Michał Musiał.

Mamy pierwsze video z planu serialu! Już wiemy, jak będzie wyglądał Henry Cavill  w roli Geralta w serialu „Wiedźmin”. Netflix opublikował właśnie pierwsze video z planu produkcji. W sieci oczywiście od razu pojawiły się komentarze w temacie wyboru aktora grającego Geralta oraz jego image’u. Okazuje się, że według większości polskich fanów „Wiedźmina” Henry Cavill  jako Geralt wygląda zdecydowanie… za […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: