Netflix wreszcie mówi po polsku


20 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Netflixa można używać w Polsce już od kilku miesięcy, ale dotychczas działalność serwisu była ograniczona jedynie do tego, że… można było go używać. Teraz serwis zyskał polską wersję językową i powiększa ofertę.

Netflix najwyraźniej zaczyna poważnie walczyć o polski rynek. Dzisiaj w Warszawie Reed Hastings, szef Netflix, osobiście ogłosi na konferencji plany Netflixa dotyczące Polski.

Polska wersja serwisu dostępna jest od wtorku. Biblioteka serwisu ma zostać powiększona o polskie produkcje – na razie pojawiły się jedynie stand-upy w wykonaniu m.in. Rafała Rutkowskiego, Olkę Szczęśniak, Tomasza Jachimka oraz Karola Modzelewskiego. Netflix wprowadził także rozliczenia w złotówkach – za pakiet podstawowy zapłacimy 34 zł, pakiet standard kosztuje 43 zł, a premium – 52 zł.

Do tej pory relację Polski z Netflixem najlepiej chyba opisywało sformułowanie “to skomplikowane”. Netflix w Polsce działał, ale dostępna biblioteka dotychczas była bardzo uboga – 1199 tytułów stawiało nasz kraj na jednym z ostatnich miejsc w Europie. Wiele produkcji nie miało także polskich wersji językowych.

Sprawdź także:
Najlepsze i najgorsze seriale 2016 (jak dotąd)

Netflixa można używać w Polsce już od kilku miesięcy, ale dotychczas działalność serwisu była ograniczona jedynie do tego, że… można było go używać. Teraz serwis zyskał polską wersję językową i powiększa ofertę. Netflix najwyraźniej zaczyna poważnie walczyć o polski rynek. Dzisiaj w Warszawie Reed Hastings, szef Netflix, osobiście ogłosi na konferencji plany Netflixa dotyczące Polski. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →