Mr. Silla na dwóch koncertach w Polsce


10 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Możecie kojarzyć ją jako wokalistkę zespołu Múm. Mr. Silla swój solowy materiał zaprezentuje na dwóch koncertach w Polsce, które odbędą się już w lutym. Sprawdźcie szczegóły.

Mr Silla, czyli Sigurlaug Gísladóttir to islandzka wokalistka, autorska tekstów, kompozytorka i multiinstrumentalistka. Artystka znana jest przede wszystkim z zespołu múm oraz duetu Mr. Silla & Moongoose.

Na przestrzeni lat poświęconych zespołowemu graniu, Islandka dojrzała do tego, by przemówić własnym, autonomicznym głosem. Wokalistka w 2015 roku zaprezentowała swój debiutancki album. Na krążku zatytułowanym po prostu Mr. Silla znalazło się dziewięć premierowych utworów, które zostały utrzymane w duchu alternatywnego, przemyślanego popu zabarwionego elektroniką.

Mr. Silla – Breathe

W lipcu 2019 roku ukazała się druga solowa płyta islandzkiej artystki. Na albumie o tytule Hands on Hands znalazły się nowe, spójne stylistycznie piosenki Mr. Silli, które poruszają niełatwe tematy, jak na przykład złamane serce, toksyczne znajomości czy problemy z identyfikacją płciową.

Mr. Silla – Hands on Hands – posłuchajcie płyty

Mr. Silla na dwóch koncertach w Polsce – bilety

W ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo już niebawem będziemy mogli zobaczyć Mr. Sillę na dwóch klubowych koncertach w Polsce. Artystka wystąpi 19 lutego w warszawskim BARdzo Bardzo oraz dzień później, 20 lutego w Poznaniu, w klubie Próżność.

Bilety na oba koncerty są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mr. Silla - Warszawa, Poznań

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.