Monika Borzym i Nikola Kołodziejczyk przerobili Radiohead na jazzowo!


19 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już niedługo pojawi się płyta z 9 utworami Radiohead z różnych etapów twórczości w wyjątkowych aranżacjach!

Najlepsze utwory Radiohead na 3 waltornie, klarnet basowy, violę da gamba, jazzowe Trio Stryjo i świetny wokal? Taka właśnie jest płyta „RADIO-HEDONISTYCZNIE. Live at Wytwórnia”.

Na albumie pojawi się 9 utworów Thoma Yorka i Johna Greenwooda oraz jeden kawałek zespołu Hey w zupełnie nowych aranżacjach Nikoli Kołodziejczyka – jednego z najzdolniejszych kompozytorów młodego pokolenia zaśpiewane przejmująco przez wielką fankę Radiohead – Monikę Borzym.

Moja Radioheadyczna obsesja trwa już bardzo wiele lat, a mimo to nie sądziłam, że kiedyś zdobędę się na to żeby przepuścić ich absolutnie genialną muzykę przez swój aparat głosowy publicznie, a już na pewno nie sądziłam, że wydam taką płytę!

Przyznaje jazzowa wokalistka. Album jest zapisem niesamowitego koncertu, który odbył się w ramach inauguracji Letniej Akademii Jazzu w łódzkim klubie WYTWÓRNIA 12 lipca 2018 r. Premiera albumu już 19 listopada!

Już niedługo pojawi się płyta z 9 utworami Radiohead z różnych etapów twórczości w wyjątkowych aranżacjach! Najlepsze utwory Radiohead na 3 waltornie, klarnet basowy, violę da gamba, jazzowe Trio Stryjo i świetny wokal? Taka właśnie jest płyta „RADIO-HEDONISTYCZNIE. Live at Wytwórnia”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →