Kadr z teledysku „Love Me More”

Mitski z nowym singlem – „Love Me More”


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtubowym Mitski pojawił się teledysk do kawałka Love Me More podchodzącego z jej nadchodzącego albumu. Sprawdź szczegóły.

Kiedy nowa płyta Mitski?

Nowa płyta Mitski, Laurel Hell, będzie follow-upem do jej albumu z 2018, Be The Cowboy. Swoją premierę ujrzy 4 lutego nakładem wytwóni Dead Oceans i jak do tej pory zwiastowały ją trzy single: Working For The Knife, The Only Heartbreaker i Heat Lighting. Teraz do ich grona dołączyło także Love Me More.

Jako, że ta piosenka powstała przed pandemią, wersy takie jak „I keep myself at home” miały inne znaczenie, niż miałyby teraz, ale i tak znalazły się na albumie, bo uznałam, że niektóre z sentymentów nie tylko pozostają takie same, ale też stały się bardziej akuratne przez lockdown. Love Me More również przeszło najwięcej powtórzeń na całym albumie. Ta piosenka była za szybka, za wolna i w pewnym momencie była nawet staromodnym numerem country. W końcu, chyba przez to że obejrzeliśmy Egzorcystę, pomyśleliśmy o Tubular Bells Mike’a Oldfielda i eksperymentowaliśmy z pływającym ostinato [muz. wielokrotne powtarzanie w toku utworu struktury melodycznej – przyp. red]. Stale ewoluowaliśmy z tym ostinato nad progresją akordów i usłyszeliśmy, jak tak naprawdę ma brzmieć ten track

– mówiła Mitski o swojej nowej piosence.

Teledysk do piosenki obejrzycie poniżej.

Mitski – Love Me More

W najnowszym wywiadzie piosenkarka mówiła o swojej decyzji dotyczącej powrotu do tworzenia muzyki i koncertów po przerwie wydawniczej, w której znajdowała się od 2019 roku. Wyznała, że nie zrywa z muzyką, ponieważ „to jedyna rzecz, którą potrafi robić”. Oprócz daty wydania podzieliła się również tracklistą jej nadchodzącej płyty, która wygląda tak:

Laurel Hell – tracklista

01 Valentine, Texas
02 Working for the Knife
03 Stay So
04 Everyone
05 Heat Lightning
06 The Only Heartbreaker
07 Love Me More
08 There’s Nothing Left for You
09 Should’ve Been Me
10 I Guess
11 That’s Our Lamp

My nie możemy się doczekać!

Na oficjalnym kanale youtubowym Mitski pojawił się teledysk do kawałka Love Me More podchodzącego z jej nadchodzącego albumu. Sprawdź szczegóły. Kiedy nowa płyta Mitski? Nowa płyta Mitski, Laurel Hell, będzie follow-upem do jej albumu z 2018, Be The Cowboy. Swoją premierę ujrzy 4 lutego nakładem wytwóni Dead Oceans i jak do tej pory zwiastowały ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →