Mela Koteluk zapowiada nowy album z… wierszami Baczyńskiego!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na swoim nowym albumie Mela Koteluk zaprezentuje zupełnie nową odsłonę artystyczną. Zaśpiewa bowiem wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Sprawdźcie szczegóły!

W dniu swoich urodzin, Mela Koteluk sprawiła prezent nie tylko sobie, ale również swoim fanom. Zapowiedziała bowiem nowości i to wyjątkowe! Już niedługo ukaże się nowy album artystki, który będzie urzeczywistnieniem niezwykłego projektu.

Mela Koteluk zaśpiewa wiersze Baczyńskiego

Mela, wraz z kwartetem Kwadrofonik stworzyła bowiem album zawierający piosenki do wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Podczas okresu izolacji, artystka stworzyła wszystkie kompozycje na tę płytę wraz z pianistą Bartkiem Wąsikiem, pracując wyłącznie na próbach, które odbywały się online.

Długo, bardzo długo, nosiłam się z marzeniem o tego typu projekcie i wszystko się ułożyło lepiej, niż mogłam sobie wyobrazić i to mój urodzinowy prezent. Stworzony w czasie kwarantanny, w iście przygodowym stylu.

Mela Koteluk i Kwadrofonik – Astronomia poety. Baczyński, szczegóły albumu

Wydawnictwo o tytule Astronomia poety. Baczyński ukaże się już 24 lipca 2020 roku nakładem wytwórni Warner Music Poland. Premierze towarzyszyć będzie tego samego dnia koncert promujący, który odbędzie się w Sali pod Liberatorem. Inicjatywa jest kolejnym projektem muzycznym Muzeum Powstania Warszawskiego, który powstał w związku z 76. rocznicą wybuchu Powstania. Więcej szczegółów już niedługo – nie przegapcie!

Mela Koteluk Kwadrofonik Baczyński

Na swoim nowym albumie Mela Koteluk zaprezentuje zupełnie nową odsłonę artystyczną. Zaśpiewa bowiem wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Sprawdźcie szczegóły! W dniu swoich urodzin, Mela Koteluk sprawiła prezent nie tylko sobie, ale również swoim fanom. Zapowiedziała bowiem nowości i to wyjątkowe! Już niedługo ukaże się nowy album artystki, który będzie urzeczywistnieniem niezwykłego projektu. Mela Koteluk zaśpiewa […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.