Facebook/Me And That Man

Me And That Man, czyli Nergal i John Porter znowu wyruszają w trasę


03 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Me And That Man zrobili sobie dłuższą przerwę, lecz po trzech latach wracają do muzycznej gry i od razu robią to z przytupem. Ich comebackowi będzie towarzyszyła trasa koncertowa – to niepowtarzalna okazja, by na jednej scenie zobaczyć Nergala wraz z Johnem Porterem.

Me And That Man już wkrótce na żywo z nowym materiałem

Twór, jakim jest zespół Me And That Man to w dużym stopniu zagadka. Mainstreamowa kultura kojarzy Adama Darskiego głównie z działania w metalowym zespole Behemot, więc może stąd to zdziwienie, kiedy okazuje się, że artysta działa również w innym składzie. Mniej… topornym, choć niemniej nastawionym na muzykę gitarową. Formacja, jaką Nergal stworzył wraz z Johnem Porterem liczy już sobie pięć lat, a ich debiutancki album, Songs of Love and Death ukazał się w 2017 roku. Panowie po wydaniu płyty zrobili sobie krótką przerwę, by zebrać wszystkie artystyczne siły i powrócili w 2020 z krążkiem New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1.

Ich muzyka jest fuzją rocka, folku oraz country – możecie tu sprawdzić, jak za mikrofonem brzmi Nergal w dużo łagodniejszym wydaniu w stosunku do swego pierwszego projektu. John Porter i jego wokal stanowi tu kolejny kontrapunkt: to brzmienie, obok którego nie można przejść obojętnie.

Przeczytaj: Piotr „Rubens” Rubik zapowiada swój solowy album utworem z Johnem Porterem

Me And That Man John Porter koncert bilety
fot. Laczynski Photo

Najwyższy czas to ograć

Panowie swój drugi album wydali u wschodu pandemii. New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1. ukazało się akurat w marcu zeszłego roku, co przyczyniło się do tego, że Me And That Man nie mieli okazji sprawdzić się z nowym materiałem na żywo. Szkoda? Jasne, że tak, zważywszy na to, jaką energię Adam Darski i John Porter prezentują na żywo.

Me and That Man – Męstwo 

Me And That Man – Wrocław – Katowice – Kraków – Poznań – Warszawa – bilety

Adam Darski i John Porter jako Me And That Man zagrają tego lata kilkanaście koncertów. W serwisie Biletomat.pl znajdziecie wejściówki na niektóre z nich.

6 sierpnia 2021 – Hotspot, Wrocław – bilety
7 sierpnia 2021 – P23 Dziedziniec Fabryki Porcelany, Katowice – bilety
8 sierpnia 2021 – Nowa Rezydencja, Kraków – bilety
12 sierpnia 2021 – Lato w Plenerze, Skwer Play, Poznań – bilety
13 sierpnia 2021 – Lato w Plenerze, Letnia Scena Progresji – bilety

Me And That Man zrobili sobie dłuższą przerwę, lecz po trzech latach wracają do muzycznej gry i od razu robią to z przytupem. Ich comebackowi będzie towarzyszyła trasa koncertowa – to niepowtarzalna okazja, by na jednej scenie zobaczyć Nergala wraz z Johnem Porterem. Me And That Man już wkrótce na żywo z nowym materiałem Twór, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Me And That Man i John Porter | Wrocław | Katowice | Kraków | Poznań | Warszawa

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →