Mały, ale wariat. Najmniejszy odtwarzacz winyli na świecie

Obserwuj nas na instagramie:

RokBlok to niesamowita konstrukcja, która pozwala odtwarzać winyle prawie w każdych warunkach. A jeśli chcecie lepszego dźwięku, łączycie się po Bluetooth z głośnikami.

Pamiętacie, co pisaliśmy o crowdfundingu? Są takie chwile, kiedy nie mamy ochoty być czujnym i martwić się, czy to się uda. Po prostu chcemy TO mieć! W tym wypadku mały odtwarzacz winyli. Wszystko czego potrzeba to płyta, płaska powierzchnia i RokBlok.

Zasada działania urządzenia jest piekielnie prosta. Kładziecie Bloka na płytę. Może ona leżeć na stole, trawie, piasku, kocie (byle się nie ruszał), czy śpiącym kumplu. Podnosicie wajchę i dzieje się to.

Wystarczy wcisnąć przycisk, by podłączyć się bezprzewodowo do naszych słuchawek albo głośników. Jakość tych wbudowanych raczej nie rozpieszcza.

Urządzenie na Kickstarterze kosztuje około 80$. Pełna produkcja ma ruszyć w maju 2017, a już w sierpniu dostawy zaczną przychodzić do wspierających firmę Pink Donut. Oprócz RokBloka proponują nam także SheetRocka. To odtwarzacz winyli stworzony z kartki papieru, napędzany… waszą ręką. W bonusie dostaniecie też randomową analogową płytę z prywatnej kolekcji producentów.

RokBlok to niesamowita konstrukcja, która pozwala odtwarzać winyle prawie w każdych warunkach. A jeśli chcecie lepszego dźwięku, łączycie się po Bluetooth z głośnikami. Pamiętacie, co pisaliśmy o crowdfundingu? Są takie chwile, kiedy nie mamy ochoty być czujnym i martwić się, czy to się uda. Po prostu chcemy TO mieć! W tym wypadku mały odtwarzacz winyli. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →