Promocje w Biedronce: jajka, mleko i… winyl Coltrane’a

Obserwuj nas na instagramie:

Winyle to już nie hipsterska zajawka, a ścisły mainstream. Nic lepiej tego nie udowadnia, niż najnowsza promocja Biedronki.

O tym, że sprzedaż płyt winylowych ma się coraz lepiej, przeczytacie tutaj. Jednak nie tylko Wielka Brytania znów pokochała czarne placki.

Deep Purple, Abba, Sting, Nirvana, Sinatra, Public Enemy, Soyka, John Coltrane, Charlie Parker, Dire Straits, Rolling Stones, Lady Pank – to tylko niektóre z pozycji, które tam znajdziemy. Podczas promocji w Biedronce winyle są w cenach zwykłych CD-ków.

promocje w biedroncepromocje w biedronce

Tutaj pojawia się kolejny problem. Brak gramofonu. Okazuje się jednak, że dwie półki dalej znajdziemy go za niecałe… 160 zł. Jest wpakowany w małą walizę, ma wbudowane głośniczki oraz gniazda na USB i karty SD, co pozwala zgrać płyty.

Wiadomo, nie jest to sprzęt dla audiofilów. Nie można oczekiwać cudów, choć oczywiście Wychowany na Trójce jest oburzony.

Nie zmienia to faktu, że w tej cenie prawie nie ma konkurencji. Coraz więcej osób znajduje analogowe płyty w swoich domowych zbiorach, a nie ma na czym ich odtworzyć. Pojawiła się okazja by to nadrobić. A jeśli chodzi o płyty – chyba zamiast płakać nad tym, że nie są już tak hipsterskie jak pięć lat temu, powinnyśmy się cieszyć, że muzyka wróciła do sklepów.

Sprawdź także:
Winyle najbardziej lubią ludzie w średnim wieku i samotnicy

Winyle to już nie hipsterska zajawka, a ścisły mainstream. Nic lepiej tego nie udowadnia, niż najnowsza promocja Biedronki. O tym, że sprzedaż płyt winylowych ma się coraz lepiej, przeczytacie tutaj. Jednak nie tylko Wielka Brytania znów pokochała czarne placki. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →