Lunapark rozpoczyna sezon. Co nowego nad Wisłą?

Obserwuj nas na instagramie:

Lunapark to takie miejsce na mapie Warszawy, które doskonale łączy w sobie dzienne aktywności oraz nocne brylowanie po parkiecie w rytm najlepszej muzycznej selekcji pod gołym niebem. Sprawdźcie, co będzie się działo tego lata.

Lunapark, znajdujący się na olbrzymim, zielonym terenie po prawym brzegu Wisły park towarzyskich spotkań, łączy w sobie przestrzeń rozrywkową, kulturalną i gastronomiczną, ale przede wszystkim stanowi klimatyczną, artystyczną mekkę wszystkich tych, którzy tęsknią za letnim vibem i przestrzenią do chillu w gronie znajomych.

Lunapark kino plenerowe
kino plenerowe w Lunaparku
Lunapark minigolf
Lunapark – minigolf
Lunapark game stop
Lunapark – game stop

W skład Lunaparku wchodzą muzyczne kluby Hocki Klocki i Wata Cukrowa, a także targ street-foodowy Mini Market oraz bogato wyposażony kompleks barowy. Miejscówka ma wszystko, czego potrzebować można w wakacje – festiwalowy sznyt, strefę gastro, dużą przestrzeń i niespotykany wystrój, a także klimat letnich spotkań z przyjaciółmi. A wszystko to w jednym miejscu, tuż przy rzece.

Lunapark festiwalowy vibe
festiwalowy vibe w Lunaparku

Lunapark powraca w odświeżonej odsłonie

Już 15 maja Lunapark ponownie zaprosi w swoje progi wszystkich tych, którzy spragnieni są spotkań z przyjaciółmi i wakacji w najlepszym wydaniu, bez ruszania się z miasta. Będziecie mogli podziwiać zupełnie nowy wystrój oraz oderwać się od rzeczywistości w jednym z najbardziej nieoczywistych miejsc na mapie stolicy.

Hocki Klocki to kultowe już miejsce na imprezowej mapie Warszawy, które w tym sezonie powraca w nowej odsłonie. Twórcy Lunaparku postawili na odmienioną kolorystykę i całkiem nowe zaprojektowanie przestrzeni, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom modnych warszawskich miejscówek, powrotów do 90’s i tanecznej muzyki.

Hocki Klocki
Hocki Klocki

Do Waty Cukrowej powraca natomiast monumentalny cyrkowy namiot, który oprócz unikalnej przestrzeni stanowić będzie jedną z ciekawszym propozycji plenerowej muzyki elektronicznej w stolicy.

Wata Cukrowa
Wata Cukrowa

W tym samym miejscu młodszy brat Nocnego MarketuMINI Market będzie karmił wszystkich foodies do późnych godzin nocnych, jako jedno z najdłużej działających miejsc gastro w całej Warszawie. Nowością będzie happy birthday room, czyli miejsce, w którym każdy może poczuć klimat urodzinowej fety – i to od piątku do niedzieli.

Mini Market
MINI Market

Z kim się widzimy w weekend w Lunaparku?

Lunapark to takie miejsce na mapie Warszawy, które doskonale łączy w sobie dzienne aktywności oraz nocne brylowanie po parkiecie w rytm najlepszej muzycznej selekcji pod gołym niebem. Sprawdźcie, co będzie się działo tego lata. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →