Nowa scena na Polish Hip Hop Festival 2018. Na płockiej plaży stanie Red Bull Music Stage!


19 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa scena, nowi artyści, nowy Dyrektor Artystyczny i… nowa cena biletów! 

Wybieracie się na Polish Hip Hop Festival 2018? To mamy dla Was świetną wiadomość! W tym roku “wysłużonego” podczas poprzednich edycji busa Red Bulla zastąpi namiot cyrkowy, w którym znajdzie się scena Red Bull Music Stage!

 

Spokojnie, nie będą się tam działy żadne cyrki. ;) Niemniej organizatorzy imprezy zapewniają, że na nowej scenie festiwalowej można liczyć na “niespotykane dotąd na polskim hip-hopowym rynku koncertowym przeżycia”. Zapowiada się dobrze, c’nie?

Tym bardziej, że w line up’ie Polish Hip Hop Festival 2018 zebrała się już zacna ekipa raperów. Na płockiej plaży wystąpią m.inAllttA, Paluch i Szpaku, KęKę i Hase, Sarius, Ńemy, Ten Typ Mes z zespołem + Emil Blef, Dwa Sławy, Białas / Bedoes, Bonson / KPSN / Matek oraz Mielzky!

Zatem jeśli jeszcze nie zadbaliście o karnety na tę sztosową, 3-dniową imprezę – sugerujemy w trybie asap się w nie zaopatrzyć, bowiem pierwsza pula biletów na Polish Hip Hop Festival 2018 właśnie się wyprzedała, a przecież nie warto przepłacać. ;)

Karnety na za okrągłą stówkę możecie kupić do 20 maja (lub do wyczerpania zapasów). Potem będzie już tylko drożej, zatem – kto pierwszy, ten lepszy! :D

Nowa scena, nowi artyści, nowy Dyrektor Artystyczny i… nowa cena biletów!  Wybieracie się na Polish Hip Hop Festival 2018? To mamy dla Was świetną wiadomość! W tym roku “wysłużonego” podczas poprzednich edycji busa Red Bulla zastąpi namiot cyrkowy, w którym znajdzie się scena Red Bull Music Stage! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →