Lindsey Stirling na dwóch koncertach w Polsce


15 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. We wrześniu 2012 r. wydała swój debiutancki album – Lindsey Stirling.  We wrześniu artystka wystąpi na dwóch koncertach w Polsce.

Lindsey Stirling popularność zdobyła w 2010 roku, w programie America’s Got Talent, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w Internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. Skrzypaczka stara się eksperymentować i w swojej muzyce łączy różne gatunki muzyczne, takie jak hip-hop czy dubstep.

We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – Lindsey Stirling. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Artystka ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni z nich – Brave Enough ukazał się w 2016 roku.

Lindsey Stirling ma w Polsce duże grono fanów, dlatego podczas nadchodzącej trasy koncertowej pojawi się na aż dwóch koncertach w naszym kraju. 18 września zagra w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później, 19 września w warszawskim Torwarze. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
159 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.