materiały promocyjne

Lil Wayne twierdzi, że nie zna słów własnych utworów z powodu utraty pamięci


12 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Raper Lil Wayne powiedział, że ma „niesamowity umysł”, ale nie ma „niesamowitej pamięci do zapamiętania tego niesamowitego g*wna”. Utrata pamięci nie jest jedynym problemem zdrowotnym rapera.

Lil Wayne zapomniał o swoich najważniejszych albumach

Amerykański raper Lil Wayne niedawno znalazł się na 7. miejscu listy najlepszych raperów i raperek wszech czasów według „Billboard” i „Vibe”. Jest bardzo płodnym muzykiem – od czasu swojego debiutu nagrał kilkanaście albumów studyjnych, z czego najbardziej docenianą i znaną jest trylogia Tha Carter, a w szczególności jej trzecia część. Jak się okazuje, raper jej kompletnie nie pamięta.

Dziennikarzowi „Rolling Stone” powiedział: „Będę z tobą bardzo szczery: nie znam Tha Carter III […]” – powiedział. „Mogłbyś mnie okłamywać, mógłbyś mnie zapytać [o] taką i taką piosenkę, a ja nawet nie wiedziałbym, o czym rozmawiamy. Więc nie ma to dla mnie żadnego znaczenia”.

materiały promocyjne

Jak to możliwe, że Wayne nie pamięta tego, o czym są najważniejsze albumy w jego karierze? 40-latek twierdzi, że stracił pamięć. „Wierzę, że [Bóg] pobłogosławił mnie tym niesamowitym umysłem, ale nie dał mi niesamowitej pamięci, abym pamiętał to niesamowite g*wno” – powiedział.

Problemy zdrowotne rapera

Nie od dziś wiadomo, że Lil Wayne cierpi na epilepsję. Muzyk coraz częściej dzieli się tym w wywiadach i opowiada o licznych napadach, których doświadczał w różnych sytuacjach podczas swojej kariery. świat dowiedział się o tym w 2013 roku, kiedy Wayne trafił do szpitala po silnym ataku epilepsji. Podobno musiał też odwołać w przeszłości niektóre koncerty z powodu problemów ze zdrowiem. Pomimo bycia epileptykiem Lil Wayne wciąż pracuje nad nową muzyką i występuje na trasach. Nie planuje kończyć kariery. „Prawdziwi artyści i pionierzy nigdy nie przechodzą na emeryturę. Umarli, robiąc to” – podsumował w wywiadzie.

Raper Lil Wayne powiedział, że ma „niesamowity umysł”, ale nie ma „niesamowitej pamięci do zapamiętania tego niesamowitego g*wna”. Utrata pamięci nie jest jedynym problemem zdrowotnym rapera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →