fot. materiały prasowe

Levi’s i GANNI łączą siły po raz trzeci. Oto kolekcja inspirowana Matką Naturą


16 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Marki Levi’s oraz GANNI po raz trzeci połączyły siły i przedstawiają nową, wspólną kolekcję. Tym razem inspiracją była Matka Natura.

Levi’s i GANNI znów współpracują

Levi’s i GANNI już po raz trzeci odpalają wspólną kolekcję. Tym razem inspiracją była Matka Natura. Wykonana w co najmniej w 55% z certyfikowanej bawełny organicznej oraz naturalnych barwników z roślin i minerałów, przy użyciu technik oszczędzania wody, kolekcja składa się z ośmiu elementów.

Levi's i GANNI łączą siły po raz trzeci. Oto kolekcja inspirowana Matką Naturą
fot. materiały prasowe

Marki GANNI i Levi’s® to idealne połączenie. Uwielbiamy optymizm, niepokorność i przystępność, jakie GANNI wnosi do swoich projektów, a także nasze wspólne zaangażowanie w zrównoważony rozwój, który jest ważnym elementem naszej współpracy. Kolekcja jest pełna klasyków, które są tak samo cool, jak i wygodne

– mówi Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi’s®.

Nie mogę uwierzyć, że to już nasza trzecia współpraca z Levi’s®. To niesamowite świadectwo siły wynikającej z naszej wspólnej pracy! Jesteśmy zgodni co do naszych wizji od samego początku. Wciąż się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Kolekcja jest idealnym połączeniem charakterystycznych elementów Levi’s i GANNI, a ja uwielbiam kampanie z humorem

– dodaje Ditte Reffstrup, Creative Director, GANNI.
Levi's i GANNI łączą siły po raz trzeci. Oto kolekcja inspirowana Matką Naturą
fot. materiały prasowe

Ubrania zostały stworzone w stonowanych kolorach i prostych krojach, dzięki czemu sprawdzą się zarówno do pracy w ogrodzie, jak i wyjścia na miasto – od Kopenhagi po San Francisco. Główną twarzą kampanii Grow Up jest Emma Chamberlain, która wraz z przyjaciółmi odkrywa pełen niespodzianek bujny ogród warzywny, celebrując swoja miłość do natury. Nowa kolekcja Levi’s i GANNI, dostępna w wielu rozmiarach, celebruje również inkluzywność i bardziej odpowiedzialne praktyki w zakresie produkcji.

Kolekcja dostępna będzie od 18 sierpnia w wybranych sklepach Levi’s oraz na stronie internetowej levi.com.

Levi's i GANNI łączą siły po raz trzeci. Oto kolekcja inspirowana Matką Naturą
fot. materiały prasowe

Marki Levi’s oraz GANNI po raz trzeci połączyły siły i przedstawiają nową, wspólną kolekcję. Tym razem inspiracją była Matka Natura. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →