fot. Netflix

Ławka z serialu „After Life” w Nottingham została zniszczona

Podziel się newsem:

Ławka, którą zainstalowano w Nottingham, aby zachęcić ludzi do mówienia o swoich problemach, taka jak ta przedstawiona w serialu After Life, została zdewastowana.

Zdewastowano ławkę z serialu After Life w Nottingham

Ławka, która znajdowała się w Arboretum w Nottingham była jedną z 25 przekazanych radom miejskim przez Netflix i organizację charytatywną na rzecz zapobiegania samobójstwom, Campaign Against Living Miserably (CALM), po zakończeniu serialu After Life Ricky’ego Gervaisa.

W ubiegły weekend ławka została zdemolowana. Audra Wynter, członkini rady miasta, odpowiedzialna za autostrady, transport i parki, powiedziała BBC:

Byliśmy zdruzgotani, widząc, że ławka After Life, która została niedawno zainstalowana w Arboretum, została w weekend zniszczona. To bezmyślny wandalizm i w żaden sposób nie odzwierciedla tego, jak ludzie w Nottingham dbają o siebie nawzajem. Dziękujemy członkowi społeczeństwa, który nas o tym powiadomił i poświęcił czas na zebranie wszystkich uszkodzonych sekcji. Następnym krokiem będzie przyjrzenie się, jak możemy jak najszybciej wymienić tę ławkę.
To był symbol nadziei i wsparcia dla wielu ludzi od serialu, który rzucił światło na utratę, żałobę i zdrowie psychiczne.

W After Life główny bohater Tony Johnson (grany przez Gervaisa) czasami siedzi na cmentarnej ławce, gdzie wspomina swoją zmarłą żonę. Często dołącza do niego koleżanka wdowa, Anne (w tej roli Penelope Wilton), którą poznał tam po wizycie na cmentarzu w trakcie żałoby.

Trzeci i ostatni sezon After Life miał premierę na Netflixie w styczniu.

ławka z serialu after life zdewastowana
kadr z serialu After Life

Ławka, którą zainstalowano w Nottingham, aby zachęcić ludzi do mówienia o swoich problemach, taka jak ta przedstawiona w serialu After Life, została zdewastowana. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →