Tylko on tak łączy klasykę z elektroniką. Olafur Arnalds zagra w Polsce wyjątkowy koncert.


07 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Niedawno razem z Janusem Rasmussenem gościł w najlepszych polskich klubach. Po trzech latach w końcu przyjedzie zagrać solo!

Muzyka Arnaldsa jest jak jego rodzinna Islandia – dużo w niej przestrzeni, powietrza, melancholii… Olafur Arnalds ma dopiero 31 lat, ale może pochwalić się już kilkoma niezłymi wyczynami, jak choćby trasa koncertowa z Sigur Rós, zdobycie nagrody BAFTA za muzykę do serialu Broadchurch czy stworzenie z  Janusem Rasmussenem świetnego elektronicznego duetu Kiasmos.

W październiku Olafur Arnalds wróci do Polski, by zagrać jeden (ale za to wyjątkowy) koncert. Islandzki muzyk, kompozytor i producent wystąpi 9 października 2018 we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Grającemu na fortepianie i instrumentach elektronicznych Arnaldsowi towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy i perkusista.

Na tym koncercie na pewno będzie magia. Tym bardziej, że Arnalds kocha Polskę i to z wzajemnością. ♥

Przed koncertem koniecznie posłuchajcie jego historii o kulisach powstania kawałka zatytułowanego po prostu Poland, w której Olafur Arndalds opowiada o polskiej wódce, polskich drogach i o tym, jak kac w Poznaniu może być inspiracją do pięknej ballady. :D (story zaczyna się ok. 12 minuty)

Niedawno razem z Janusem Rasmussenem gościł w najlepszych polskich klubach. Po trzech latach w końcu przyjedzie zagrać solo! Muzyka Arnaldsa jest jak jego rodzinna Islandia – dużo w niej przestrzeni, powietrza, melancholii… Olafur Arnalds ma dopiero 31 lat, ale może pochwalić się już kilkoma niezłymi wyczynami, jak choćby trasa koncertowa z Sigur Rós, zdobycie nagrody BAFTA […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →