materiały prasowe/fot. Marta Obiegla

Laboratorium Pieśni zabierze słuchaczy w Warszawie i Katowicach w mistyczny świat folku


23 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Każdy, kto miał okazję uczestniczyć w koncertach Laboratorium Pieśni, potwierdzi ich wyjątkowość. Teraz zespół zagra w Warszawie i Katowicach.

Laboratorium Pieśni, czyli niezwykłe, mistyczne doświadczenie

Są takie zespoły, których twórczość wykracza znacznie poza podstawowe pojmowanie muzyki. Jednym z nich jest z pewnością Laboratorium Pieśni. To kobieca grupa pieśniarek, która śpiewa i aranżuje tradycyjne pieśni polifoniczne: ukraińskie, bułgarskie, białoruskie, serbskie, albańskie, bośniackie, polskie, a także gruzińskie, skandynawskie, oksytańskie i wiele innych. Na ostatniej płycie zespołu, Rasti, nominowanej do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album roku – Muzyka świata, usłyszymy zarówno utwory wykonane a cappella, jak i na niezwykłych, etnicznych instrumentach. Niespotykane doświadczenia dostarczone przez Laboratorium Pieśni są więc gwarantowane. Nie od dziś wiadomo, że muzyka oddziałuje w szczególny sposób, gdy można ją usłyszeć na żywo. Gdzie więc zespół zagra w najbliższym czasie?

Fragment koncertu Laboratorium Pieśni w Amsterdamie

Do Warszawy i Katowic zawita szczypta magii

Najbliższe okazje, by usłyszeć Laboratorium Pieśni, już niedługo. Zespół w składzie Alina Jurczyszyn, Kamila Bigus, Lila Bosowska, Iwona Bajger, Magda Jurczyszyn, Alina Klebba, Karolina Stawiszyńska zagra 8 października w Katowicach, natomiast dzień później, 9 października, wokalistki zawitają do Warszawy. Bilety na oba te występy są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Każdy, kto miał okazję uczestniczyć w koncertach Laboratorium Pieśni, potwierdzi ich wyjątkowość. Teraz zespół zagra w Warszawie i Katowicach. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Laboratorium Pieśni, czyli niezwykłe, mistyczne doświadczenie Są takie zespoły, których twórczość wykracza […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →