kadr z klipu do utworu „Arahja”

Kult prezentuje klip do „Arahji” – po 35 latach od premiery utworu


21 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił pierwszy w historii oficjalny klip do utworu Arahja Kultu, stworzony z archiwalnych nagrań zespołu.

Klip po 35 latach

Chciałoby się rzec, że lepiej późno niż wcale. Po 35 latach od premiery kultowej Arahji, Kult zaprezentował klip do utworu. Został on stworzony z niepublikowanych jak dotychczas, archiwalnych nagrań zespołu. Jest to element świętowania obchodzonych w tym roku 41 lat działalności legendarnego polskiego zespołu. Z tej okazji do sprzedaży trafiło wyjątkowe, składające się z czterech winyli wydanie, zawierające największe hity zespołu. Materiał podzielony jest chronologicznie.

Kult – Arahja

Kult zagra na Kortowiadzie 2023!

Kult będziecie mogli usłyszeć podczas tegorocznych olsztyńskich juwenaliów Kortowiada 2023! Z pewnością usłyszymy największe hity zespołu na czele z Gdy nie ma dzieci, Barankiem, Polską, czy właśnie Arahją.

Na plaży kortowskiej wystąpi także Błażej Król, promujący swój 7. studyjny album oraz czołowi przedstawiciele młodej fali popu w Polsce: Bryska i Michał Szczygieł. Poza tym zobaczymy Gibbsa, autora radiowych hitów Piękny świat i ztb. Pojawi się również legenda polskiego rapu, Pezet, a także Oki, jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w naszym kraju. Jego zeszłoroczny album Produkt47, był jednym z najchętniej słuchanych i najszerzej komentowanych rapowych projektów 2022 roku. Kiedy będzie można zobaczyć ten muzyczny dream team? Kortowiada startuje 24 maja na plaży kortowskiej i potrwa aż do 27 maja. Impreza zapowiada się na cztery dni niezwykłej muzycznej zabawy. Bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023 dostępne są do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Do sieci trafił pierwszy w historii oficjalny klip do utworu Arahja Kultu, stworzony z archiwalnych nagrań zespołu. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Klip po 35 latach Chciałoby się rzec, że […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →