kadr z klipu do utworu „Kto zgarnia fejm?" Krzysztofa Kozaka

Krzysztof Kozak prezentuje tytuł i przybliżoną datę wydania kolejnej książki


17 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Krzysztof Kozak zapowiedział wydanie drugiej książki autobiograficznej. Opowieść o jego działalności przed założeniem wytwórni RRX zatytułowana Miasto moje a w nim. Naćpani prochami spalimy ci chatę ukaże się w czerwcu. Sprawdź szczegóły.

Krzysztof Kozak się nie zatrzymuje

Nie tak dawno, bo w październiku minionego roku, ukazała się książka Krzysztofa Kozaka i Huberta Kęski zatytułowana Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX, a już teraz Kozanostra zapowiada kolejne nadchodzące wydawnictwo. Książka Miasto moje a w nim. Naćpani prochami spalimy ci chatę ma opowiadać o poczynaniach Kozaka przed założeniem legendarnej wytwórni RRX, w której swoje pierwsze albumy wydawali chociażby Tede czy Borixon. Premiera wydawnictwa jeszcze w tym miesiącu.

Krzysztof Kozak prezentuje tytuł i przybliżoną datę wydania kolejnej książki
Grafika promująca Miasto moje a w nim. Naćpani prochami spalimy ci chatę

Na własnych zasadach

Książka Miasto moje a w nim. Naćpani prochami spalimy ci chatę ukaże się własnym nakładem Krzysztofa Kozaka, w fizycznym nakładzie 1000 sztuk. Sam autor czyta także audiobook swojego wydawnictwa, podczas gdy w przypadku historii RRX robił to Hirek Wrona. Jak zapowiada, nowa książka ma być około dwu razy grubsza niż Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX, a cena limitowanego fizycznego wydania będzie wynosiła 99 zł. W czasach sprzed RRX, o których opowiada książka, Kozak był współzałożycielem wytwórni muzyki heavymetalowej Morbid Noizz Productions oraz właścicielem oficyny PH Kopalnia. Nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty wydania książki, a Krzysztof Kozak nie udostępnił żadnego jej fragmentu w celach promocyjnych, ale jak sam twierdzi: Opowiada bardzo, nawet za bardzo. Sądząc po historiach, jakie opowiedział w Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX szykują nam się kolejne liczne i ciekawe historie.

Krzysztof Kozak zapowiedział wydanie drugiej książki autobiograficznej. Opowieść o jego działalności przed założeniem wytwórni RRX zatytułowana Miasto moje a w nim. Naćpani prochami spalimy ci chatę ukaże się w czerwcu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →