kadr z teledysku do utworu „Uśmiech proszę!” Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz zarapował w reklamie pasty do zębów


17 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Czy to Franek Kimono XXI wieku? Krzysztof Ibisz zarapował w reklamie pasty do zębów, a efekt jest… zaskakująco dobry.

Wiecznie młoda nadzieja polskiego rapu

W kategorii największych zaskoczeń 2023 roku, pomimo że jest dopiero połowa stycznia, mamy mocnego kandydata. Krzysztof Ibisz wystąpił w reklamie pasty wybielającej ON. Co w tym dziwnego? Znany prezenter telewizyjny i aktor, będący także od lat bohaterem memów nie zachwala po prostu produktu, ale… rapuje. Niewystarczająco zdziwieni? A co jeśli powiemy wam, że brzmi to naprawdę świetnie, a stylem przypomina Franka Kimono? Nie tylko my nie możemy wyjść z podziwu. Oficjalny kanał w serwisie YouTube Kutnowskiego Domu Kultury zaprosił Krzysztofa Ibisza, by zagrał koncert, jeśli tylko będzie miał więcej materiału. Może to dobra okazja, by wykorzystać swoje ponowne pięć minut i znów znaleźć się na ustach wszystkich? My trzymamy kciuki.

Krzysztof Ibisz x ON – Uśmiech proszę!

„Jestem barmanem na tym dancingu”

Tym bardziej że wspomniany już Franek Kimono zapisał się na stałe w polskiej popkulturze. Początkowo Piotr Fronczewski kryjący się pod tym pseudonimem zgodził się jedynie na jednorazowe nagranie, aż z hitu King Bruce Lee Karate Mistrz zrodziła się cała płyta. Jej popularność jest o tyle fascynującym zjawiskiem, że Franek Kimono nigdy nie pojawił się publicznie, nie nagrał też żadnego teledysku…. aż do 2008 roku, kiedy to Sokół i Pono postanowili oddać mu należyty hołd, jako jednej z osób, która położyła podwaliny pod polski rap. Utwór W aucie był oczywistym pastiszem, w którym Franek Kimono idealnie odnalazł się ze swoim stylem. Czy Krzysztof Ibisz jest w stanie zyskać podobną popularność w rapowym świecie i wejść do historii polskiej muzyki? Trzymamy kciuki. Z pewnością wszedł do historii polskiego memiarstwa, a to już całkiem niezła zaliczka dla jego potencjalnej kariery rapera.

Czy to Franek Kimono XXI wieku? Krzysztof Ibisz zarapował w reklamie pasty do zębów, a efekt jest… zaskakująco dobry. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →