Krzysztof Gonciarz jako muzyczny selekcjoner w Niebie


14 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów – Krzysztof Gonciarz – organizuje imprezę w klubie Niebo, na której zagrają SONAR, Rodas, Sokos i Hatti Vatti.

Jeśli jesteście w polskim internecie nie od wczoraj, to Krzysztofa Gonciarza nie trzeba Wam przedstawiać – dla reszty kilka słów wyjaśnienia. Krzysztof Gonciarz jest i popularny, i dobry w tym, co robi, a to na polskim YouTube rzadkość. Zaczynał od dziennikarstwa growego, potem stworzył kanał o grach Wybuchające Beczki, ale największą popularność przyniósł mu cykl wideo “Zapytaj Beczkę”, który udowadniał, że “nie ma głupich pytań, tylko są same głupie filmiki”.

Dzisiaj Gonciarz mieszka w Japonii, skąd prowadzi vloga o życiu w tym kraju, a ostatnio wrócił na kilka chwil do Polski, bierze udział w konferencjach dla blogerów, spotyka się z fanami i… robi imprezy.

Jego filmiki charakteryzują się ciekawą oprawą – także muzyczną. Już dzisiaj w klubie Niebo (ul. Nowy Świat 21) będzie można usłyszeć jej twórców. Gonciarz zaprosił producentów muzyki znanej z vlogów (Rodas, Sokos i Hatti Vatti) oraz zespół SONAR, który będzie tego wieczora świętować premierę swojej płyty. Jeśli macie ochotę na zabawę na imprezie Gonciarza – party w warszawskim klubie Niebo zaczyna się o 20:30, a bilety kosztują na nią 15 złotych.

Przy okazji sprawdźcie nowy singiel grupy SONAR, z gościnnym udziałem Otsochodzi (polecamy nasz wywiad z Jankiem), zapowiadający płytę Pętla, która dzisiaj ma swoją premierę. W zespole udzielają się takie osoby jak Łukasz Stachurko (współtwórca duetu RYSY), Lena Osińska, Rafał Dutkiewicz i Artur Boguslawski, za miks i mastering odpowiedzialny jest Mikołaj Bugajak czyli NOON, a za teksty Mateusz HOLAK, z którym wywiad także możecie przeczytać na Rytmach.

Sprawdź także:
Drugie urodziny Winyl Marketu w Miłości już w weekend

Jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów – Krzysztof Gonciarz – organizuje imprezę w klubie Niebo, na której zagrają SONAR, Rodas, Sokos i Hatti Vatti. Jeśli jesteście w polskim internecie nie od wczoraj, to Krzysztofa Gonciarza nie trzeba Wam przedstawiać – dla reszty kilka słów wyjaśnienia. Krzysztof Gonciarz jest i popularny, i dobry w tym, co robi, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →