fot. Darek Kawka

Kortez wraca na trasę koncertową. Oto „Kwadro Tour” – odsłona 2022


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kortez nie zamierza odpoczywać. W najbliższych miesiącach artysta wyruszy w kolejną część swojej trasy koncertowej z 2021 roku – Kwadro Tour. Sprawdźcie, gdzie zagra tym razem!

Kortez – marka sama w sobie

Koncerty Korteza cieszą się niesłabnąca popularnością. Nic dziwnego, bowiem jest to artysta, który szybko stał się jedną z czołowych marek polskiej sceny muzycznej, a jego koncerty to unikatowe widowiska muzyczne, bo choć może i są oszczędne w scenografii i środkach wyrazu, tak – do granic przepełnione autentycznymi emocjami i szczerymi historiami.

Kortez – Boję się (live), posłuchaj!

Kortez ponownie zagra w formule Kwadro Tour

W tym roku Kortez postanowił kontynuować zapoczątkowaną w 2021 trasę Kwadro Tour, odwiedzając w jej ramach kolejne dwanaście miast, jak sam informuje – tych, do których dawno nie zajeżdżał oraz tych, do których nigdy nie było mu po drodze i zagra w nich po raz pierwszy.

Zobacz również: Kortez odkrywa kulisy swojej trasy koncertowej „Kwadro Tour”

Nadchodzące koncerty artysty ponownie będą miały charakter siedzący, a na scenie oprócz samego Korteza zagra znany już z poprzednich koncertów zespół w składzie: Krzysiek Domański, Robert Szymański oraz Tomek Ziętek. Z kolei w setliście znajdzie się przekrojowy materiał z całej dotychczasowej dyskografii Korteza, a jak wiadomo – jest z czego wybierać. Sprawdźcie sami!

Kortez – Kwadro Tour, koncerty 2022

 • 8 marca 2022 roku – Puławy, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”
 • 9 marca 2022 roku – Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
 • 10 marca 2022 roku – Toruń, AULA UMK
 • 22 marca 2022 roku – Zawiercie, MOK Zawiercie
 • 23 marca 2022 roku – Wolbrom, Dom Kultury w Wolbromiu
 • 24 marca 2022 roku – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
 • 5 kwietnia 2022 roku – Puszczykowo, Hala widowiskowo – sportowa w Puszczykowie
 • 6 kwietnia 2022 roku – Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury
 • 7 kwietnia 2022 roku – Ostrów Wielkopolski, Arena Ostrów
 • 19 kwietnia 2022 roku – Częstochowa, Filharmonia Częstochowska
 • 20 kwietnia 2022 roku – Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury
 • 21 kwietnia 2022 roku – Jaworzno, Hala Widowiskowo – Sportowa w Jaworznie

Bilety na wszystkie koncerty z powyższej rozpiski trafią do sprzedaży w najbliższy czwartek, 20 stycznia, o godzinie 12:00. Nie może Was tam zabraknąć!

Kortez - koncerty 2022
Kortez live, fot. Darek Kawka

Nadchodzi nowy album od Korteza?

W informacji zapowiadającej nadchodzące koncerty Korteza czytamy:

Będzie to już prawdopodobnie ostatnia odsłona tej formuły opartej na przybliżeniu sylwetki Korteza poprzez przekrój jego dotychczasowego dorobku.

To oczywiście wciąż zbyt mało informacji, aby wydobyć z nich zapowiedź nowego albumu artysty. Trzeba jednak przyznać, że od premiery ostatnich wydawnictw Korteza mija już w tym roku kilka dobrych lat: pięć od jego ostatniej długogrającej płyty – Mój dom i cztery od EP-ki Mini dom. 2022 rok to zdecydowanie najwyższy czas na nowości od Korteza. Zwłaszcza, że pierwsze ich przedsmaki już dawno usłyszeliśmy. Czekamy na więcej!

Posłuchaj nowego utworu Korteza – Cierpliwości!

Kortez nie zamierza odpoczywać. W najbliższych miesiącach artysta wyruszy w kolejną część swojej trasy koncertowej z 2021 roku – Kwadro Tour. Sprawdźcie, gdzie zagra tym razem! Kortez – marka sama w sobie Koncerty Korteza cieszą się niesłabnąca popularnością. Nic dziwnego, bowiem jest to artysta, który szybko stał się jedną z czołowych marek polskiej sceny muzycznej, […]

Kup bilet na koncert Kaśki Sochackiej 3 kwietnia w Łodzi

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →