Koniec z kiczowatymi nadbałtyckimi pamiątkami. Na rynek wjechał Poliż Design!


26 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Poliż Design tworzy pamiątki z motywem Trójmiasta!

Przywiezienie do domu kiczowatej pamiątki z Trójmiasta to żaden problem. Trud zazwyczaj sprawia znalezienie czegoś estetycznego zarówno dla swoich przyjaciół, jak i dla siebie. Na szczęście na północy Polski pojawiła się nowa, designerska marka tworząca pamiątki jedyne w swoim rodzaju.

Poznajcie Poliż Design! Stworzyła ją Nat Kubiak wraz z gromadą utalentowanych artystów. Inspiruje ich Bałtyk, natura, Stocznia, Gdynia, Sopot, Gdańsk, minimalizm, sztuka.

Poliż Design produkują kubki PRL z grafikami, które są pokryte mieszanką farby z 24-karatowym zlotem; grafiki na plakaty drukowane na grubym fotograficznym papierze, dzięki czemu nie blakną. A poza tym w ich kolekcji znajdziecie koszulki, pocztówki, torby ręcznie szyte w Gdyni i inne akcesoria.

Marka powstała na początku tego roku w dość ekspresowym tempie. Młodzi artyści są naprawdę zmotywowani do tworzenia. Tak siebie wzajemnie motywowali:

 Zróbmy coś więcej, pokażmy naszą miłość do dizajnu, grafiki, fotografii i morza. Pokażmy miejscowym i turystom, że nie trzeba kupować statku w butelce z Trójmiasta. Pokażmy, że młodzi ludzie chcą i potrafią 

Poliż Design działa lokalnie, docenia lokalność i tworzy lokalną modę!

Poliż Design tworzy pamiątki z motywem Trójmiasta!Przywiezienie do domu kiczowatej pamiątki z Trójmiasta to żaden problem. Trud zazwyczaj sprawia znalezienie czegoś estetycznego zarówno dla swoich przyjaciół, jak i dla siebie. Na szczęście na północy Polski pojawiła się nowa, designerska marka tworząca pamiątki jedyne w swoim rodzaju. Poznajcie Poliż Design! Stworzyła ją Nat Kubiak wraz z gromadą […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →