Paweł Grobelny nieźle nam ułatwia życie w przestrzeni. Tym razem prowadzi nas do jeziora.


23 października 2018

Podziel się newsem:

Zobaczcie jego LAND ART w Wielkopolsce!

Polski projektant Paweł Grobelny zrealizował właśnie kolejną, użytkową instalację. Jest to ścieżka o długości 250 metrów, która znajduje się w Wielkopolsce. To działanie z kategorii land artu (sztuki krajobrazu), które dodatkowo, a w sumie przede wszystkim, ułatwia użytkownikom dojście do jeziora.

Sam projektant mówi:

 Celem projektu było przede wszystkim otwarcie ogrodu na pobliskie jezioro i wytyczenie ścieżki, która przebije się przez wysokie trawy. Od ścieżki na terenie ogrodu dodatkowo odchodzą także boczne platformy, które zachęcają do różnych aktywności sportowych, lub tworzą przed użytkownikami ciekawe widoki.

Projekty Pawła Grobelnego znajdują się w wielu miastach i miejskich ogrodach – m.in. w Brukseli, Budapeszcie, Paryżu, Strasburgu i Szanghaju. Z Polskich miejsc możecie jeszcze znać projekt skweru dla poznańskiej dzielnicy Chwaliszewo.

materiały prasowe

materiały prasowe

Zobaczcie jego LAND ART w Wielkopolsce! Polski projektant Paweł Grobelny zrealizował właśnie kolejną, użytkową instalację. Jest to ścieżka o długości 250 metrów, która znajduje się w Wielkopolsce. To działanie z kategorii land artu (sztuki krajobrazu), które dodatkowo, a w sumie przede wszystkim, ułatwia użytkownikom dojście do jeziora. Sam projektant mówi:  Celem projektu było przede wszystkim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →