Powstały meble, które mają moc pokonywania samotności!


31 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Połączone modułowo meble, reprezentują wzajemność, połączenie i bliskość dzieloną między ludźmi.

Kusheda Mensah, brytyjska projektantka, zaprojektowała meble, które są eksperymentem zwalczającym samotność. Projektantka zauważa zmiany w pokoleniach, które prowadzi swoje życie głównie w Internecie. Kolekcja zrodziła się z przekonania, że możemy się ze sobą komunikować w bardziej zabawny i interaktywny sposób.

Kolekcja, zatytułowana (M2) Modular by Mensah, ma na celu ulepszenie sposobu interakcji ludzi. Kolejna z inspiracji to zauważenie rozpadu autentycznego połączenia odczuwanego przez pokolenie mediów społecznościowych. Kusha zaczęła chciała stworzyć coś innego niż prostokątne i okrągłe klocki. Stworzyła mobilne meble, na których dobrze siedzi się nie tylko samemu, ale także we dwoje, a brak barier skraca poczucie dystansu.

Źródło http://modularbymensah.com/

Połączone modułowo meble, reprezentują wzajemność, połączenie i bliskość dzieloną między ludźmi. Kusheda Mensah, brytyjska projektantka, zaprojektowała meble, które są eksperymentem zwalczającym samotność. Projektantka zauważa zmiany w pokoleniach, które prowadzi swoje życie głównie w Internecie. Kolekcja zrodziła się z przekonania, że możemy się ze sobą komunikować w bardziej zabawny i interaktywny sposób. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →