okładka singla „25" Komila

Komil powraca po długiej przerwie z emocjonalnym singlem


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Komil powraca po bardzo długiej przerwie z emocjonalnym, osobistym singlem nagranym z okazji 25. urodzin. Sprawdź szczegóły.

Rookie roku 2015

Komil był jednym z bardziej obiecujących raperów polskiej sceny. W 2015 ukazał się jego jedyny do dzisiaj album Crusher Mixtape, z którego single takie jak Monopoly czy nagrane wspólnie z Deysem Kontrowersje wywindowały na szczyty popularności. Następnie zniknął, a po latach przerwy wypuścił kilka singli pod szyldem Komil & Friends w tym diss na Żabsona, który odbił się szerszym echem, jednak nie doczekał odpowiedzi. Po tym niestety nastąpiła kolejna wydawnicza cisza, którą przerywa singiel 25, wydany z okazji 25. urodzin. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej:

Wy widzicie tylko, że wygrywam hajs, że wygrywam życie, na wszystko mam czas/A prawda jest taka, że depra i żal, ciągle w żałobie bo ziomka mi brak rapuje Komil w nowym utworze opublikowanym w dniu jego 25. urodzin. Na track przelał swoje emocje, rozliczając się z problemami z okresu dzieciństwa i wspominając zmarłego przyjaciela, który został pobity, a następnie zrzucony z balkonu podczas pobytu w Meksyku. Jak dotąd nie wiadomo, czy Komil zachowa regularność wydawniczą, czy jest to jego luźny, urodzinowy powrót.

Komil – 25

Co dalej z Komilem?

W dalszej części informacji prasowej możemy przeczytać także o tym, co obecnie dzieje się z Komilem:

Raper od roku przebywa w Portugalii, jest aktywny jego streamer na Twitchu, jednak muzycznie pozostaje bierny od czasu wypuszczenia luźnego utworu z członkami e-sportowej sceny. Jest także właścicielem drużyny e-sportowej Komil & Friends, która podejmuje zmagania w Leauge of Legends w Ultralidze. Przez lata wytworzyła się powszechna opinia, że Komil to szczęśliwy człowiek z ogromem pieniędzy na koncie i życiem na wysokim poziomie. W rzeczywistości jest inaczej, jak sam raper mówi w utworze – „Dzisiaj niewiele tu znaczę z wyboru, przerosło mnie życie, wiesz chciałem do grobu”, gdzie po raz pierwszy przyznaje się do walki z problemami psychicznymi, które zatruły mu pewną część życia.

Nie są jednak znane dalsze plany rapera.

Komil powraca po bardzo długiej przerwie z emocjonalnym, osobistym singlem nagranym z okazji 25. urodzin. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Rookie roku 2015 Komil był […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →