Kolejny mocny singiel od Bring Me The Horizon – „Teardrops”


23 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bring Me The Horizon nie spuszczają z tonu. Brytyjska grupa właśnie zaprezentowała swój nowy kawałek Teardrops. Posłuchajcie!

Bring Me The Horizon ponownie w mocnym stylu

Zdaje się, że Bring Me The Horizon na dobre wrócili do mocnego, gitarowego grania. Kilka ich ostatnich wydawnictw to mniej lub bardziej udane przygody z popem i elektroniką, czego kulminacją był wydany w zeszłym roku album amo.

Jednak swoimi ostatnimi działaniami, zespół z Shieffield udowadnia, że to właśnie rockowe brzmienie jest jego największą domeną. Potwierdzeniem tego jest chociażby ich najnowszy singiel Teardrops.

Bring Me The Horizon Teardrops

Nowy singiel od Bring Me The Horizon

Grupa nie rezygnuje z współczesnych brzmień, ale Teardrops to zdecydowanie więcej gitar, bębnów i drapieżnego grania. Kawałkowi towarzyszy równie mocny i intrygujący teledysk. Lider grupy, Oliver Sykes sam wyreżyserował go, zagrał w nim, a nawet zmontował klip, którego finalną wersję możecie obejrzeć już teraz!

Bring Me The Horizon – Teardrops, zobacz klip

Oliver Sykes ponownie śpiewa o depresji

Teardrops to również wyjątkowe przesłanie. Przy tworzeniu zarówno utworu, jak i teledysku, Sykes czerpał z osobistego związku z depresją, kierując ją w klipie na wizualne przedstawienie tonącego. Efektem tego pomysłu, był fakt, że podczas filmowania Oliver spędził cały dzień w podwodnym zbiorniku. Sam mówi o utworze:

To moja ulubiona piosenka z nadchodzącej płyty. Jestem podekscytowany, że mogę wydać ten singiel, bo wydaje mi się, że jest to klasyczne brzmienie Bring Me The Horizon, ale bez tego uczucia, że robiliśmy coś wcześniej. Wydaje mi się, że Teardrops jest jedną z najlepszych prac, jakie kiedykolwiek wykonaliśmy, zarówno pod względem muzycznym, jak i tekstowym.

Nowy album od Bring Me The Horizon – premiera już za chwilę

Teardrops to kolejny po Ludens, Parasite Eve i Obey singiel zapowiadający nowy, nadchodzący album Bring Me The Horizon. EPka POST HUMAN: SURVIVAL HORROR ukaże się już za tydzień, 30 października i będzie jedną z czterech części fonograficznej serii POST HUMAN. Nie przegapcie!

Bring Me The Horizon - POST HUMAN: SURVIVAL HORROR, okładka
Bring Me The Horizon – POST HUMAN: SURVIVAL HORROR, okładka

Bring Me The Horizon nie spuszczają z tonu. Brytyjska grupa właśnie zaprezentowała swój nowy kawałek Teardrops. Posłuchajcie! Bring Me The Horizon ponownie w mocnym stylu Zdaje się, że Bring Me The Horizon na dobre wrócili do mocnego, gitarowego grania. Kilka ich ostatnich wydawnictw to mniej lub bardziej udane przygody z popem i elektroniką, czego kulminacją […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.