Kolejna zapowiedź nowego albumu Maca DeMarco. Zobacz klip

Obserwuj nas na instagramie:

Najnowszy album artysty ukaże się już w najbliższy piątek. Tymczasem pojawił się trzeci singiel zapowiadający wydawnictwo.

Teledysk do utworu On the Square został wyreżyserowany przez Williama Siposa i Seana Camposa. W klipie, jako widz w teatrze, występuje Tommy Midnight, natomiast sam Mac, zanurzając głowę w mleku, przywdziewa maski różnych zwierząt i buduje mur.

Utwór zapowiada czwarty studyjny album artysty – Here Comes the Cowboy. Wydawnictwo ukaże się już w najbliższy piątek – 10 maja. Będzie to pierwsza płyta, która wyjdzie nakładem wytwórni założonej przez DeMarco – Mac’s Record Label. 

We wszystkich utworach, które pojawią się na krążku, Mac DeMarco gra niemal na każdym instrumencie, z wyłączeniem klawiszy –  tutaj mógł liczyć na wsparcie przyjaciela i muzyka z trasy, Aleca Meena. Przy miksie artysta współpracował z Joe Santarpią.

Wcześniej poznaliśmy single Nobody i All of Your Yesterdays.

Tracklista:

1. Here Comes The Cowboy
2. Nobody
3. Finally Alone
4. Little Dogs March
5. Preoccupied
6. Choo Choo
7. K
8. Heart to Heart
9. Hey Cowgirl
10. On the Square
11. All of Our Yesterdays
12. Skyless Moon
13. Baby Bye Bye

Najnowszy album artysty ukaże się już w najbliższy piątek. Tymczasem pojawił się trzeci singiel zapowiadający wydawnictwo. Teledysk do utworu On the Square został wyreżyserowany przez Williama Siposa i Seana Camposa. W klipie, jako widz w teatrze, występuje Tommy Midnight, natomiast sam Mac, zanurzając głowę w mleku, przywdziewa maski różnych zwierząt i buduje mur. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →