Kings of Leon chcą, żebyście tańczyli


05 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór “Around The World” Kings of Leon jest przeznaczony do tańczenia – nie inny więc jest do niego teledysk, w którym wystąpiły grupy taneczne z całego świata.

“Around The World” to kolejny ujawniony przez Kings of Leon utwór zapowiadający ich nową płytę WALLS, której premiera już 14 października! Grupy taneczne z całego świata dodały swój własny styl do tego numeru – przy kręceniu teledysku akceptowalne były wszelkie style i rodzaje tańca. Wśród tancerzy z całego świata – Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady, Niemiec, Finlandii i Brazylii – wystąpił też lider Kings Of Leon – Caleb Followfill, który zatańczył bez koszulki ze swoją żoną Lily Aldridge.

Płyta WALLS zawierać będzie 10 nowych piosenek. Nagrania odbyły się w studio w Los Angeles przy współpracy ze słynnym producentem Markusem Dravs (Arcade Fire, Coldplay, Florence + the Machine).

Sprawdź także:
Kings of Leon: Pieprzyć to, gramy w Polsce!

Utwór “Around The World” Kings of Leon jest przeznaczony do tańczenia – nie inny więc jest do niego teledysk, w którym wystąpiły grupy taneczne z całego świata. “Around The World” to kolejny ujawniony przez Kings of Leon utwór zapowiadający ich nową płytę WALLS, której premiera już 14 października! Grupy taneczne z całego świata dodały swój […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →