wiki commons

Kings of Leon: Pieprzyć to, gramy w Polsce!


09 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa Kings of Leon wystąpiła wczoraj w Krakowie, zaskakując swoich fanów zupełnie nowym materiałem!

Kings of Leon zawitali do Polski czwarty raz, ale po raz pierwszy na w pełni własny, a nie festiwalowy koncert. Grupa nie szczędziła komplementów kilkunastu tysiącom fanów, którzy zebrali się w czwartek wieczorem w Tauron Arenie w Krakowie.

Zespół przyjechał do naszego kraju tuż przed premierą siódmej płyty Walls, która ukaże się 14 października. Koncert w Krakowie był wyjątkowy, bo to pierwsze w tym roku show w Europie!

“Nasi menedżerowie doradzali nam, żeby zagrać nowe numery za kilka dni na dużym festiwalu w Niemczech (Kings Of Leon wystąpią na Lollapaloozie w sobotę w Berlinie), ale my odpowiedzieliśmy im: Pieprzyć to, zagramy to w Polsce” – powiedział ze sceny Caleb Followill, lider Kings of Leon.

Koncert otworzył utwór “Over” z nowego albumu Walls – bardzo osobista kompozycja inspirowana alkoholowym uzależnieniem Caleba. Grupa zagrała przedpremierowo także piosenkę “Waste a Moment”.

#kingsofleon #kingsofleonconcert #tauronarena #krakow #thebest #besttime #withfriends #holiday #wakacje #photooftheday #tattootime #tbt

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika *czarnapanna* (@czarna_panna_)

Wspaniali ☺️ #kingsofleon #cracow

Film zamieszczony przez użytkownika Agnieszka Mitręga ? (@rlfleur)

 

Zobaczcie też, jak powstawała okładka do albumu Walls:

źródło: Interia

Sprawdź także:
Nadchodzi nowa płyta Kings of Leon

Grupa Kings of Leon wystąpiła wczoraj w Krakowie, zaskakując swoich fanów zupełnie nowym materiałem! Kings of Leon zawitali do Polski czwarty raz, ale po raz pierwszy na w pełni własny, a nie festiwalowy koncert. Grupa nie szczędziła komplementów kilkunastu tysiącom fanów, którzy zebrali się w czwartek wieczorem w Tauron Arenie w Krakowie. Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →