Kelvin Jones na jedynym koncercie w Polsce


07 maja 2019

Podziel się newsem:

Artysta znany z występów supportujących X Ambassadors i Alvaro Solera, wystąpi samodzielnie w warszawskiej Hydrozagadce.

Kelvin Jones to 24-letni muzyk pochodzący z Zimbabwe. Do tej pory wydał jedną płytę – Stop The Moment, która ukazała się w 2015 roku.

Jego najbardziej znany utwór – Call You Home ma już ponad milion wyświetleń w serwisie Youtube. Podczas swojej kariery grał jako support X Ambassadors, obecnie koncertuje z Alvaro Solerem podczas jego europejskiej trasy.

Jego pierwszy samodzielny koncert w Polsce odbędzie się 20 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Muzyk wystąpi także 17 i 18 maja jako support przed polskimi koncertami Alvaro Solera. Na warszawski występ są jeszcze bilety.

Artysta znany z występów supportujących X Ambassadors i Alvaro Solera, wystąpi samodzielnie w warszawskiej Hydrozagadce. Kelvin Jones to 24-letni muzyk pochodzący z Zimbabwe. Do tej pory wydał jedną płytę – Stop The Moment, która ukazała się w 2015 roku. Jego najbardziej znany utwór – Call You Home ma już ponad milion wyświetleń w serwisie Youtube. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kelvin Jones

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →