Kelvin Jones na jedynym koncercie w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Artysta znany z występów supportujących X Ambassadors i Alvaro Solera, wystąpi samodzielnie w warszawskiej Hydrozagadce.

Kelvin Jones to 24-letni muzyk pochodzący z Zimbabwe. Do tej pory wydał jedną płytę – Stop The Moment, która ukazała się w 2015 roku.

Jego najbardziej znany utwór – Call You Home ma już ponad milion wyświetleń w serwisie Youtube. Podczas swojej kariery grał jako support X Ambassadors, obecnie koncertuje z Alvaro Solerem podczas jego europejskiej trasy.

Jego pierwszy samodzielny koncert w Polsce odbędzie się 20 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Muzyk wystąpi także 17 i 18 maja jako support przed polskimi koncertami Alvaro Solera. Na warszawski występ są jeszcze bilety.

Artysta znany z występów supportujących X Ambassadors i Alvaro Solera, wystąpi samodzielnie w warszawskiej Hydrozagadce. Kelvin Jones to 24-letni muzyk pochodzący z Zimbabwe. Do tej pory wydał jedną płytę – Stop The Moment, która ukazała się w 2015 roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →