Kartky zagra koncert w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły


05 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Już w ten piątek, Kartky pojawi się w warszawskim klubie Hulakula, aby zagrać wyjątkowy koncert. Nie zabraknie kultowych numerów, ale także kilku utworów z nowego albumu.

Kartky – Warszawa 07.08.2020

W związku z pandemią Kartky zmuszony był przesunąć swoją trasę koncertową promującą album dom na skraju niczego. Ale w myśl pewnego przysłowia: co się odwlecze, to nie uciecze. Bowiem, już w ten piątek, w Warszawskim klubie Hulakula odbędzie się koncert rapera.

Podczas wydarzenia, oprócz numerów z ostatniego albumu, na pewno nie zabraknie kultowych kawałków autorstwa bytomskiego rapera. Ponadto, długa przerwa spowodowana pandemią sprawiła, że przełożona trasa promująca dom na skraju niczego zbiegła się z promocją nowego wydawnictwa – Outside of Society. Zatem na pewno usłyszycie kilka utworów pochodzących z nowego longplay’a.

Przesunięta premiera nowej płyty Kartky’ego

Pandemia koronawirusa nie wpłynęła tylko na przełożenie trasy koncertowej. Ze względu na obecną sytuację premiera nowego albumu także została przesunięta. Początkowo krążek miał ukazać się 7 sierpnia (w dniu koncertu). Jednakże poprzez zbieg niefortunnych zdarzeń Kartky zmuszony został przesunąć premierę albumu na 21 sierpnia.

Do tej pory poznaliśmy już takie kawałki jak chłopcy z placu broni czy CTRL Z, które wśród fanów rapera przyjęły się bardzo dobrze. Na początku miesiąca, do sieci trafił kolejny teledysk promujący album.

Kartky – Hialuron

Outside of Society w wersji deluxe z dodatkową EP’ką możecie zamawiać ze strony rapera – OU7SIDE.

Kartky – dom na skraju niczego – odsłuch albumu

Już w ten piątek, Kartky pojawi się w warszawskim klubie Hulakula, aby zagrać wyjątkowy koncert. Nie zabraknie kultowych numerów, ale także kilku utworów z nowego albumu. Kartky – Warszawa 07.08.2020 W związku z pandemią Kartky zmuszony był przesunąć swoją trasę koncertową promującą album dom na skraju niczego. Ale w myśl pewnego przysłowia: co się odwlecze, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →