fot. kadr z gry

„Kangurek Kao” 2022 – kultowa gra powraca w zremasterowanej wersji


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kto nigdy nie grał w Kangurka Kao, ten niech nie płacze nad rozlanym mlekiem, tylko zapozna się z tym retro tytułem. No i czeka na wielki powrót zapowiedziany na 2022 rok! Właśnie ukazał się pierwszy zwiastun i wygląda obiecująco.

Kangurek Kao już latem – oto oficjalna zapowiedź

O powrocie sympatycznego bohatera mówiło się już dwa lata temu, lecz dopiero wczoraj doczekaliśmy się formalnej zapowiedzi, która jasno wskazuje, że ta reaktywacja dojdzie do skutku. Studio Tate Multimedia ogłosiło, że Kangurek Kao ukaże się latem 2022 roku i będzie dostępny na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Na suchej informacji się nie skończyło – deweloperzy opublikowali również zwiastun gry oraz kilka zdjęć z samej rozgrywki. Można więc zobaczyć kilka dostępnych światów oraz przeciwników, którym trzeba stawić czoła. Wiadomo również, że Kao podczas swojej przygody spotka dawnych znajomych, nieobcych także graczom znającym uniwersum walecznego kangura.

Przeczytaj: Activision Blizzard w rękach Microsoftu. Astronomiczna kwota transakcji

Kangurek Kao 2022 zwiastun gry premiera

Platformówka na miarę 2022 roku

A co w nowej serii gry czeka głównego bohatera? Z jakimi wyzwaniami zmierzy się Kangurek Kao? Gracze będą musieli pomóc mu w odnalezieniu jego zaginionej siostry, a także odkryć, co takiego stało się z jego dawno niewidzianym ojcem. Podczas swej przygody Kao zawalczy z opętanymi przez mroczną siłę mistrzami sztuk walki, a także zmierzy się z wieloma pomniejszymi, ale za to skorymi do bójki przeciwnikami.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun gry, która wejdzie na rynek już latem tego roku. Co sądzicie o zaprezentowanym gameplayu?

Kangurek Kao (2022) – Official Announcement Trailer

Kto nigdy nie grał w Kangurka Kao, ten niech nie płacze nad rozlanym mlekiem, tylko zapozna się z tym retro tytułem. No i czeka na wielki powrót zapowiedziany na 2022 rok! Właśnie ukazał się pierwszy zwiastun i wygląda obiecująco. Kangurek Kao już latem – oto oficjalna zapowiedź O powrocie sympatycznego bohatera mówiło się już dwa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →