Kamp! wypuścił kolejny singiel promujący nową płytę. Mamy coś dla Was pod drink z palemką!


13 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Po popowym Deny utrzymanym w klimacie lat 90. przyszedł czas na kolejny wakacyjny hit zespołu Kamp!

Turn my back on you to drugi singiel promujący kolejne wydawnictwo grupy Kamp!, które ma się ukazać w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Nowy kawałek powstał we współpracy z Bartoszem Dziedzicem.

Swój drugi singiel Kamp! promuje jako idealny podkład pod drinka z palemką.  Turn My Back On You zdecydowanie ma potencjał, by stać się hitem lata dla wszystkich chillujących fanów dobrej elektroniki. I sprawdzi się nie tylko pod drinka z palemką – naszym zdaniem równie dobrze skomponuje się z zimnym browarkiem. ;)

A poprzedni, wakacyjny kawałek grupy Kamp! Deny możecie przesłuchać klikając link poniżej. Który z dwóch dotychczasowych singli przypadł Wam bardziej do gustu?

Kamp! powraca z nowym kawałkiem Deny. Nagrał go na… końcu świata!

Po popowym Deny utrzymanym w klimacie lat 90. przyszedł czas na kolejny wakacyjny hit zespołu Kamp! Turn my back on you to drugi singiel promujący kolejne wydawnictwo grupy Kamp!, które ma się ukazać w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Nowy kawałek powstał we współpracy z Bartoszem Dziedzicem. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →