Kamp! powraca z nowym kawałkiem Deny. Nagrał go na… końcu świata!

Obserwuj nas na instagramie:

Singiel zapowiadający nowy album powstał w Red Bull Station w Sao Paulo. 

Właśnie pojawił się najnowszy teledysk zespołu Kamp! promujący kolejną płytę grupy, która ukaże się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Zarówno singiel, jak i zabawny klip pokazują zupełnie nowy wizerunek zespołu Kamp! Deny to klasyczna piosenka sięgająca do popowych korzeni, a teledysk z udziałem artystów nawiązuje do klimatu lat 90.

Lecąc na przysłowiowy koniec świata, zyskujesz szerszą perspektywę, wyrywasz się ze swojego kontekstu. (…) Bawimy się konwencją, formułą, wizerunkiem, nawiązujemy do lat 90., ale chyba najbardziej chcieliśmy klipu, który będzie rozśmieszał.

Materiał na nową płytę Kamp! nagrywał w gorącej Brazylii. Razem ze swoim producentem zespół wybrał się do studia Red Bull w Sao Paulo. To właśnie w takich rajskich okolicznościach powstawał nowy materiał grupy. Jak przyznają chłopaki z Kamp!, z tropików przywieźli dużo luzu w biodrach i głowach oraz piosenki, które brzmią jak wakacje.

DENY 5 #deny #kampmusik

Post udostępniony przez KAMP! (@kampmusik)

“Deny” is finally out folks! Watch the video on @redbullpolska – link in bio!

Post udostępniony przez KAMP! (@kampmusik)

 

Singiel zapowiadający nowy album powstał w Red Bull Station w Sao Paulo.  Właśnie pojawił się najnowszy teledysk zespołu Kamp! promujący kolejną płytę grupy, która ukaże się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →