KAMP! remiksuje BARANOVSKIego! Posłuchaj kawałka Dym w zupełnie nowym wydaniu.


12 lipca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jest tanecznie, elektronicznie i KAMP!owo. :) 

Fakty mówią same za siebie – żaden tegoroczny debiutant nie miał tak mocnego wejścia jak BARANOVSKI. Pół roku od opublikowania pierwszej piosenki grał już na Orange Warsaw Festivalu, miesiąc później na Open’erze, a jeszcze tego lata przed nim Męskie Granie i kilka innych ważnych koncertowych wydarzeń. Duża to zasługa singlowego przeboju ‘Dym’, który przez kilka miesięcy nie schodził z playlist kilkudziesięciu stacji radiowych w Polsce.

A teraz macie okazję posłuchać „Dymu” w nowej, elektroniczno – tanecznej aranżacji! Za przerobienie kawałka Baranovskiego zabrał się KAMP!, którego remiks „Dancing Shoes” Brodki rozgrzewał swego czasu parkiety w całej Polsce. Jeśli więc macie dziś ochotę pokręcić nóżką lub inną częścią działa – odpalcie „Dym” w zremiksie KAMP!a.

Kamp! obecnie kończy pracę nad trzecim wydawnictwem, którego premiera przewidziana jest na wrzesień 2018. Płyta powstaje w warszawskim studiu zespołu, a za jej miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń, pracujący w ostatnich latach z Taconafide, Pro8l3mem czy Żabsonem.

Jest tanecznie, elektronicznie i KAMP!owo. :)  Fakty mówią same za siebie – żaden tegoroczny debiutant nie miał tak mocnego wejścia jak BARANOVSKI. Pół roku od opublikowania pierwszej piosenki grał już na Orange Warsaw Festivalu, miesiąc później na Open’erze, a jeszcze tego lata przed nim Męskie Granie i kilka innych ważnych koncertowych wydarzeń. Duża to zasługa […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: