Materiały prasowe

Już wkrótce koncert Hypnotic Brass Ensemble w Warszawie

Podziel się newsem:

5-go kwietnia w warszawskim klubie NIEBO odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Hypnotic Brass Ensemble, będący elementem ogólnoeuropejskiej trasy promującej ich dziesiąty studyjny album. Sprawdź szczegóły!.

Dorobek HBE

Hypnotic Brass Ensemble to kolektyw, w skład którego wchodzi 7 synów Kelana Phila Cohrana znanego z legendarnej grupy Sun Ra Arkestra. Pochodzą z Chicago i stanowią razem orkiestrę dętą. Zaczynali od gry na amerykańskich ulicach w latach 90., szybko jednak zostali odkryci i dostali szansę na nagranie debiutanckiego albumu. W 2021 hucznie świętowali swoje 20-lecie aktywności na scenie: wydali z tej okazji BAD BOYS OF JAZZ, swoją dziesiątą studyjną płytę, która wzbudziła zachwyty krytyków muzycznych na całym świecie. Niech nazwa albumu Was jednak nie zmyli – nie jest to zespół stricte jazzowy. W swoim bogatym i eklektycznym dorobku splata elementy takich gatunków jak funk, dub, hip-hop czy soul, choć to jazz właśnie określają jako „gatunek, który jest obecny w każdej odmianie muzyki afroamerykańskiej”. HBE przez lata wyrobili sobie opinię jednego z najlepszych brassowych składów na świecie, dzięki czemu współpracowali m.in. z Princem, Gorillaz, Erykah Badu, Macy Gray czy Mos Defem, jednak to występy na żywo właśnie stanowią ich specjalność. Dlatego nie może Was zabraknąć 5-go kwietnia w warszawskim NIEBIE!

hypnotic brass ensemble
Hypnotic Brass Ensemble, fot. Schorle

Koncert HBE w Warszawie

Możecie spodziewać się po tym wydarzeniu jedynego w swoim rodzaju vibe’u i ogromnej porcji dobrej muzyki. Będzie to koncert promujący ich najnowszą płytę, ale z pewnością sprezentują widowni przelot przez całą swoją bogatą dyskografię. Na żywo uświadczycie światowej klasy gry na trąbce, puzonie, suzafonie i perkusji – instrumentach będących specjalnością grupy. Bilety na wydarzenie są dostępne w serwisie biletomat.pl.

5-go kwietnia w warszawskim klubie NIEBO odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Hypnotic Brass Ensemble, będący elementem ogólnoeuropejskiej trasy promującej ich dziesiąty studyjny album. Sprawdź szczegóły!. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Dorobek HBE […]

HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE | WARSZAWA

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →