Juwenalia Poznań – znamy pierwszą gwiazdę imprezy


08 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Poznańska impreza studencka odbędzie się w dniach 23-25 maja w parku im. Jana Pawła II. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie. 

Mamy już pierwsze wieści od organizatorów Poznańskich Juwenaliów. Ostatniego dnia imprezy do czerwoności publiczność rozgrzeją  Beata Kozidrak i Bajm!

Piechotą do lata już ponad 40 lat temu podbiło serca polskiej publiczności. Wszyscy znają takie hity jak: Biała Armia, Myśli i słowa, Nie ma wody na pustyni, czy Józek, nie daruję Ci tej nocy.

Zespół wydał już 10 albumów studyjnych. Ich debiutancki album sprzedał się w pół milionowym nakładzie. Nietuzinkowa nazwa zespołu pochodzi od pierwszych liter imion członków zespołu w pierwotnym składzie. Ich koncerty przyciągają tłumy, a wszystko za sprawą niesamowitej energii, którą przekazują publiczności.

Ruszyła już sprzedaż biletów na wydarzenie. Możecie je kupić na stronie BILETOMAT.PL.

Poznańska impreza studencka odbędzie się w dniach 23-25 maja w parku im. Jana Pawła II. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Mamy już pierwsze wieści od organizatorów Poznańskich Juwenaliów. Ostatniego dnia imprezy do czerwoności publiczność rozgrzeją  Beata Kozidrak i Bajm! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →