fot. materiały prasowe

Juicy M podbije warszawski parkiet!


14 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Juicy M przyjedzie do Polski! Ukraińska DJ-ka porwie do zabawy warszawską publiczność. Szykujcie się więc na wejście na parkiet!

Warszawskie parkiety rozgrzane do czerwoności

Czy jesteście spragnieni porządnej dawki muzyki? Przychodzimy do was z genialnym pomysłem na spędzenie zbliżającego się weekendu! Już 22 kwietnia w warszawskim Bank Clubie wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek ostatnich lat – Juicy M! Ta pochodząca z Ukrainy DJ-ka ma za sobą występy w najlepszych klubach świata oraz na najpopularniejszych światowych festiwalach takich jak Creamfields czy też Medusa Festival.

Zobacz: JUICY M | BANK CLUB | 22/04

O jej ogromnej sławie świadczyć mogą liczne wygrane w konkursach DJ-skich na całym świecie, ale także supporty przed takimi nazwiskami jak sam Calvin Harris czy Black Eyed Peas i liczne produkcje, które Juicy M wydała pod swoim aliasem, m.in. słynne Like a G6 czy Show Me Love.

Juicy M – Show Me Love (JapaRoll & Gil Sanders Remix), posłuchaj!

Juicy M – 22 kwietnia 2022, Warszawa, Bank Club – bilety

Jako support przed występem Juicy M na scenie zagrają klubowi rezydenci – Thomas Cloud, a także DJ ROKO. Szykuje się naprawdę porządna zabawa, na której nie może Was zabraknąć. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Szykujcie się więc na podbicie parkietów!

[English version]

On the 22th of April we will host in Bank Club one of the most recognizable artists of recent years – Juicy M!
This DJ from Ukraine has performed in the best world clubs and at the most popular world festivals such as Creamfields and Medusa Festival.

Fame brought her numerous victories in DJ competitions around the world, supports shows for names such as Calvin Harris and Black Eyed Peas, but also numerous productions released under her alias, including the famous Like a G6 or Show Me Love.

Juicy M – Live Creamfields 2021, zobacz!

The club residents, Thomas Cloud and DJ ROKO, will be responsible for the support acts this night.

Juicy M przyjedzie do Polski! Ukraińska DJ-ka porwie do zabawy warszawską publiczność. Szykujcie się więc na wejście na parkiet! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Warszawskie parkiety rozgrzane do czerwoności […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →