jucho z domowych melodii prezentuje singiel „DRZEWA”


05 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

jucho z domowych melodii prezentuje singiel DRZEWA, będący zapowiedzią jej nadchodzącego, solowego albumu. Posłuchajcie!

Nowości od jucho z domowych melodii

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że domowe melodie po dwóch latach od zakończenia swojej działalności scenicznej, w pewnym sensie powracają, bowiem Justyna Chowaniak – wokalistka i liderka zespołu zapowiedziała rozpoczęcie kariery solowej.

Tak właśnie się dzieje! Artystka, pod pseudonimem jucho wydała właśnie swój pierwszy singiel, zwiastujący nadejście jej debiutanckiego, solowego albumu.

jucho domowe melodie drzewa

jucho zapowiada solowy materiał singlem DRZEWA

Singiel DRZEWA to poruszająca i poetycka historia opowiadająca o kruchych, uznawanych dziś za niepotrzebne, kobiecych gatunkach drzew, z którymi utożsamia się autorka. Utwór porusza również kwestię relacji człowieka wrażliwego z obecnym zaprogramowaniem społecznym i brutalnością oczekiwań co do praktyczności i standardów zachowań. Sama jucho mówi o DRZEWACH:

Dla mnie DRZEWA to piosenka mocy. Siły duchowej wszystkich istot wysoce wrażliwych, które często borykają się z niezrozumieniem i odrzuceniem. To właśnie im szczególnie ją dedykuję.

jucho – DRZEWA, posłuchajcie

W utworze, oprócz ukochanego przez jucho białego pianina, do którego zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów, słyszymy również takie instrumentarium, jak wiolonczele, skrzypce, altówki, kontrabasy, gitarę i perkusjonalia. Do singla powstał również bardzo intymny teledysk, stworzony przez samą jucho, w którym wystąpiła Małgorzata Bochenek. Zobaczcie!

jucho z domowych melodii prezentuje singiel DRZEWA, będący zapowiedzią jej nadchodzącego, solowego albumu. Posłuchajcie! Nowości od jucho z domowych melodii Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że domowe melodie po dwóch latach od zakończenia swojej działalności scenicznej, w pewnym sensie powracają, bowiem Justyna Chowaniak – wokalistka i liderka zespołu zapowiedziała rozpoczęcie kariery solowej. Tak […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.