domowe melodie powracają? Tak i nie!


02 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Choć zespół zakończył oficjalnie swoją działalność, jego wokalistka, pod pseudonimem "jucho" przerwała milczenie i zapowiedziała nowości oraz niespodzianki.

Czy domowe melodie jeszcze dla nas zagrają?

domowe melodie to jeden z pierwszych zespołów na polskiej scenie, który zapoczątkował trend na prostotę, subtelność i bezpośredniość w muzyce. To właśnie tym uwiedli swoich fanów, którzy z łatwością mogli utożsamić się z codziennymi rozterkami opisywanymi w tekstach domowych melodii.

Pod koniec 2017 roku zespół powiadomił fanów o tym, że zawiesza swoją działalność, a rok później oficjalnie oświadczył, że domowe melodie przechodzą do historii, pozostawiając jednak nadzieję, że ten koniec może być początkiem czegoś nowego.

jucho z domowych melodii powraca!

Tak też się stało! Kika tygodni temu jucho, wokalistka domowych melodii, powróciła! Co prawda już nie jako domowe melodie, bo solowo i z zupełnie nowym otwarciem.

Jakiś czas temu uciekłam tak zupełnie na serio. Z powodów każdej życiowej kategorii, ale przede wszystkim chyba najbardziej po to, aby wreszcie zmądrzeć. Nie ukrywam, bardzo się starałam wykonać tę misję należycie, ale dziś, z pełną odpowiedzialnością przyznaję – mój plan zupełnie się nie powiódł. W dalszym ciągu nie wiem zupełnie wiele i prawdopodobnie uznałabym ten ucieczkowy czas za całkowitą katastrofę, gdyby nie fakt, że w tym okresie stworzyłam kilka piosenek. Po napisaniu każdej z nich zwijałam się w kuleczkę z dopiskiem „na kiedyś, na później, na zaś”. Ale. Ale przychodzi taki dzień, że ciekawość nowego jest silniejsza niż strach i wstyd.

Powraca również Nutny Pamiętnik z nowymi niespodziankami

Wraz z jucho wrócił również limitowany Nutny Pamiętnik, czyli wyjątkowa książka, zwierająca zapisy nutowe piosenek domowych melodii, zdjęcia, zapiski o uczuciach i zdarzeniach, które towarzyszyły komponowaniu ich oraz wiele innych niespodzianek. Pierwotna wersja książki ukazała się tuż po zakończeniu działalności zespołu.

Teraz możecie zamawiać nową, zieloną wersję Nutnego Pamiętnika, do którego oprócz tego, co zawierała jego różowa wersją, zostanie dołączona jeszcze jedna niespodzianka. Zupełnie nowy, premierowy singiel jucho, który otwiera zupełnie nowy rozdział w życiu i karierze artystki.

domowe melodie jucho Nutny Pamiętnik

Nowości muzyczne od jucho z domowych melodii

Dodatkowo jucho podzieliła się również sekretnym nagraniem, które niegdyś dołączyła do pierwszej wersji różowego Nutnego Pamiętnika. To utwór Pierwsza, o którym artystka mówi tak:

Dla mnie to bardzo symboliczne nagranie, kończące pewien etap i zaczynające następny. Jako że serce tak podpowiada, a z zielonym Nutnym przyjdzie zupełnie nowa piosenka, nowa historia i nowy powiew, myślę, że to najlepszy czas, żeby właśnie tamtym utworem z różowego Nutnego podzielić się dzisiaj z Państwem. Nazwałam piosenkę Pierwsza, choć miała mieć początkowo tytuł Ostatnia. Może akurat się Państwu przyda, szczególnie teraz.

Słuchajcie zatem Pierwszej i czekajcie na nowości od jucho, która zdradziła również, że przygotowuje się do niezależnego wydania solowego albumu. Dodatkowo weźcie udział w nowym cyklu #widzęplusy, który artystka rozpoczęła na swoim Facebooku. To seria pełnych nadziei przemyśleń na temat dostrzegania plusów w dzisiejszym świecie, którymi jucho dzieli się ze swoimi fanami. Podczas każdej kolejnej odsłony tej serii możecie również wygrać Nutny Pamiętnik. Koniecznie sprawdzajcie!

Choć zespół zakończył oficjalnie swoją działalność, jego wokalistka, pod pseudonimem „jucho” przerwała milczenie i zapowiedziała nowości oraz niespodzianki. Czy domowe melodie jeszcze dla nas zagrają? domowe melodie to jeden z pierwszych zespołów na polskiej scenie, który zapoczątkował trend na prostotę, subtelność i bezpośredniość w muzyce. To właśnie tym uwiedli swoich fanów, którzy z łatwością mogli […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: