Domowe Melodie przechodzą do historii! Zespół kończy działalność!


05 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Smutne wieści Justyna Chowaniak przekazała na Facebooku.

Coś się kończy, coś się zaczyna. Kończy się niestety historia wspaniałego zespołu Domowe Melodie, który takimi kawałkami, jak “Grażka” czy “Zbyszek” szturmem zdobył nasze serca.

O tym, że grupa zdecydowała się zawiesić działalność poinformowała wokalistka Domowych Melodii na Facebooku.

Kochani, zbliża się koniec roku i to chyba najlepszy (o ile w ogóle taki istnieje) czas na pożegnanie. Zespół „domowe melodie” oficjalnie przechodzi do historii. Decyzje z serca nie zawsze na pierwszy rzut oka prezentują się dobrze, mądrze i roztropnie, ale jest to niepodważalnie najmądrzejszy organ w moim ciele i głęboko wierzę, że nie robił sobie ze mnie żartów szepcząc od jakiegoś czasu, że to już koniec. Tak, to już jest koniec, ale nie ma, że nie ma już nic. (…)  I proszę się tylko nie smucić, że to koniec. Koniec nowego początkiem, czy jakoś tak.

Ale przy okazji mamy też dobrą wiadomość! Dla fanów twórczości tego wyjątkowego zespołu Justyna Chowaniak stworzyła “NUTNY PAMIĘTNIK” – książkę, w której znalazły się nuty do piosenek Domowych Melodii (w tym dwóch nigdy nie wydanych), zdjęcia i osobiste zapiski zespołu oraz… niespodzianka.

Pięknie wydany “NUTNY PAMIĘTNIK” można kupić na stronie www.domowemelodie.pl. Ponieważ jest to 240 stron ręcznej roboty – jej nakład jest limitowany, więc radzimy nie zwlekać z zakupem.

No to wspominamy najukochańsze nuty Domowych Melodii i czekamy na nowe projekty Justyny i chłopaków. :)

 

Smutne wieści Justyna Chowaniak przekazała na Facebooku. Coś się kończy, coś się zaczyna. Kończy się niestety historia wspaniałego zespołu Domowe Melodie, który takimi kawałkami, jak “Grażka” czy “Zbyszek” szturmem zdobył nasze serca. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →