fot. Aaron Smalls

Joyner Lucas łączy siły z J. Colem w singlu „Your Heart”


24 września 2021

Podziel się newsem:

Joyner Lucas zaprosił do kolejnego singla J. Cole’a. W wyniku współpracy autora ADHD z założycielem Dreamville powstał singiel Your Heart.

Joyner Lucas z kolejnym singlem

Gary Lucas opublikował utwór Your Heart z gościnnym udziałem J. Cole’a. To drugi raz w tym tygodniu, kiedy słyszymy autora The Off-Season w nowej piosence. Wcześniej pojawił się singiel Heaven’s EP rapera z Północnej Karoliny w reżyserii Simona Chasalowa. Teraz Cole zagościł u Joynera Lucasa w utworze współprodukowanym przez Palaze, LC oraz Hagana. Singiel wydano pod szyldem Twenty Nine Music Group. Your Heart można traktować jako kontynuację utworu z sierpnia pt. Dreams Unfold z gościnną zwrotką Lil Tjay’a.

Joyner Lucas feat. J. Cole – Your Heart

Zobacz: J. Cole publikuje nowy singiel, w którym propsuje Drake’a i Kendricka Lamara

Joyner nie zwalnia tempa

Raper z Massachusetts zaprezentował swój debiutancki album zatytułowany ADHD w marcu w zeszłym roku. Kolejnym wydawnictwem Lucasa jest Evolution, które pojawiło się siedem miesięcy po premierze debiutu. Warto zaznaczyć, że Joyner jest obecny na scenie już od 2011 roku, kiedy to wydał Listen to Me. Przełomowym materiałem dla rapera było 508-507-2209 wydane pod banderą Atlantic w czerwcu 2017 roku. W 2018 roku zapowiedziany został wspólny projekt rapera z Chrisem Brownem, jednak po kilku singlach, w tym Stranger Things, album nigdy się nie pojawił.

Joyner Lucas x Chris Brown – Stranger Things

W 2019 roku został nominowany do nagrody Grammy za utwór I’m not racist w kategorii Best Music Video oraz za Lucky You Eminema, gdzie udzielił się gościnnie. Utwór otrzymał nominację w kategorii Best Rap Song. W tym roku Joyner postawił na współpracę z wielkimi nazwiskami. Oprócz wspomnianych wcześniej singli z J. Colem i Lil Tjay’em, pod koniec kwietnia Lucas opublikował singiel Ramen & OJ. Obok gospodarza pojawił się wygrany w kategorii Best Male Hip Hop Artist BET Awards 2021 Lil Baby. Reżyserią teledysku zajęli się Ben Proulx wraz z Joynerem.

Zobacz: BET Hip-Hop Awards 2021 – znamy nominacje

Joyner Lucas zaprosił do kolejnego singla J. Cole’a. W wyniku współpracy autora ADHD z założycielem Dreamville powstał singiel Your Heart. Joyner Lucas z kolejnym singlem Gary Lucas opublikował utwór Your Heart z gościnnym udziałem J. Cole’a. To drugi raz w tym tygodniu, kiedy słyszymy autora The Off-Season w nowej piosence. Wcześniej pojawił się singiel Heaven’s […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →